Четвер, 18.04.2024, 11:51
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Всиновлення - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Дітлахи » Всиновлення
Всиновлення
VasilisaДата: Понеділок, 14.07.2008, 22:17 | Сообщение # 1
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось дивлюся я на пару Пітт\Джолі, як вони всиновлюють... а ви погодилибся на всиновлення дитини?

 
YarinaДата: Четвер, 17.07.2008, 22:50 | Сообщение # 2
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 1
Статус: Offline
Vasilisa, ні, бодай боже, ці дітлахи, вони ж діти алкоголіків та наркоманів... а гени є гени... ні, я однозначно не погоджуся на таке!
 
milagrosДата: П`ятниця, 18.07.2008, 22:36 | Сообщение # 3
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Yarina, між іншим, лікарі можуть і свому малюку таку каку зробити, що дитя на все життя інвалідом залишеться, так що тут не вгадаєш surprised

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
VasilisaДата: Понеділок, 21.07.2008, 21:59 | Сообщение # 4
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
А я дуже б хотіла усиновити немовля, дати йому ласку та любов, віростити його гарною людиною.... smile

 
SvitlankaДата: Субота, 26.07.2008, 21:35 | Сообщение # 5
NICE
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
ой... я думаю, що всиновлення - дуже відповідальна річ...
зуміти приділяти уваги всім однаково, не обділити увагою жодного - своїм рідним не всі батьки можуть дати належне, з всиновленими , напевно, ще складніше
 
VasilisaДата: Понеділок, 28.07.2008, 07:30 | Сообщение # 6
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Svitlanka)
ой... я думаю, що всиновлення - дуже відповідальна річ...
зуміти приділяти уваги всім однаково, не обділити увагою жодного - своїм рідним не всі батьки можуть дати належне, з всиновленими , напевно, ще складніше

та це ж коли їх багато.... але ж добрі справи вони роблять, он у нас не треба шукати єфіопську дитинку - наші так страждають у тих дитячих будинках, що не треба й далеко йти dry


 
SvitlankaДата: Понеділок, 28.07.2008, 22:59 | Сообщение # 7
NICE
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
ну... не знам..
можливо, якщо всиновити немовля - буде інша справа...
але навіть у 3 рочки у дитинки вже є характер, щось відклалося в підсвідомості і хто зна чи зможе вона стати справді рідною...
 
VasilisaДата: Неділя, 07.09.2008, 09:44 | Сообщение # 8
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Svitlanka, у три рочки так, але якщо брати меншого.... та й узагалі, світовий досвід показує, що й у цілковито інтелігентних родинах бувають діти вбивці та злодії, тож від цього ніхто не застрахований. А справа у вихованні prof



Сообщение отредактировал Vasilisa - Неділя, 07.09.2008, 09:44
 
Glam_CatДата: Понеділок, 27.10.2008, 16:40 | Сообщение # 9
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vasilisa)
тож від цього ніхто не застрахований. А справа у вихованні prof

Нещодавна у новинах казали, що дитина, яка була всиновлена, в житті досягла більшого, ніж рідна дитина батьків, хоч вони і приділяли увагу дітям порівну, і ніколи не розділяли де їх рідна дитина, а де всиновлена. Тож ставлення дитини до нових батьків теж грає велику роль

 
milagrosДата: Четвер, 13.11.2008, 10:18 | Сообщение # 10
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Svitlanka)
ну... не знам..
можливо, якщо всиновити немовля - буде інша справа...
але навіть у 3 рочки у дитинки вже є характер, щось відклалося в підсвідомості і хто зна чи зможе вона стати справді рідною...

якщо саме ТИ захочеш - то вона стане тобі рідною. Все залежить він нас самих.


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
VJДата: Вівторок, 02.12.2008, 15:48 | Сообщение # 11
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vasilisa)
Ось дивлюся я на пару Пітт\Джолі, як вони всиновлюють... а ви погодилибся на всиновлення дитини?

Не пішов би.
Стосовно Джолі - мені здається, що це типовий піар, бо коли б хотіла допомогти, то влаштувала б за свої гроші кілька дитячих будинків сімейного типу. А вже коли мова йде про її послідовників на зразок Мадонни - то це вже не просто піар, а звичайна мода, що дуже шкода, бо на відміну від чіхуахуа дитину на вулицю не викинеш, коли мода зміниться.

 
milagrosДата: Вівторок, 02.12.2008, 16:06 | Сообщение # 12
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (VJ)
Стосовно Джолі - мені здається, що це типовий піар, бо коли б хотіла допомогти, то влаштувала б за свої гроші кілька дитячих будинків сімейного типу

та всі ж вони там допомагають дитячим будинкам, дитячі табори створюють (для обдарованих дітей), мабудь то дійсно є якась мода...


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
VJДата: Субота, 06.12.2008, 11:05 | Сообщение # 13
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (milagros)
та всі ж вони там допомагають дитячим будинкам, дитячі табори створюють

То вони там.
Якщо Джолі так хотілось допомогти Камбоджі, чи звідки там вона дітей набрала, то краще б своїми зв"язками вплинула на політиків, аби відкрили глобальну допомогу. А те, що вона взяла одного-двох бідних негренят чи азіатиків, і зробила їх мультимільйонерами - це не допомога, це не знаю, як назвати.

 
milagrosДата: Субота, 06.12.2008, 14:00 | Сообщение # 14
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (VJ)
То вони там.
Якщо Джолі так хотілось допомогти Камбоджі, чи звідки там вона дітей набрала, то краще б своїми зв"язками вплинула на політиків, аби відкрили глобальну допомогу. А те, що вона взяла одного-двох бідних негренят чи азіатиків, і зробила їх мультимільйонерами - це не допомога, це не знаю, як назвати.

тю, які там зв'язки... то для нас вона ЗІРКА а для політиків вона мабудь що ніхто. якбі болу так то Кіану Рівз понабудував би величезну купу лікарень з бородьби з лейкімією (чи витратив би всі гроші на вінайдення ліків), Джолі взятувала б Камбоджу і т.д. і т.і. АЛЕ
У США гроші витрачають, нажаль, більше на війну, і це не для кого вже не секрет angry Тож зіркам мало хто там допомагає... Хай хоч так роблять чим ніяк..


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
VJДата: Понеділок, 08.12.2008, 14:10 | Сообщение # 15
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (milagros)
тю, які там зв'язки...

Читаймо "Хрещеного батька" стосовно зв"язків Голлівуду та Конгресу США wink

Quote (milagros)
Кіану Рівз понабудував би величезну купу лікарень з бородьби з лейкімією

Навряд чи. В те, що люди просто схильні більше думати про себе, аніж про інших, повірити набагато легше smile

Quote (milagros)
У США гроші витрачають, нажаль, більше на війну,

Це з бюджету. А власні гроші зіркам ніхто не забороняє використовувати, як їм заманеться.

 
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Дітлахи » Всиновлення
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів