П`ятниця, 19.04.2024, 13:47
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Проблеми догляду за шкірою - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Косметика » Проблеми догляду за шкірою
Проблеми догляду за шкірою
NikaДата: П`ятниця, 12.09.2008, 16:55 | Сообщение # 1
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Який у вас тип шкіри, які проблеми під час догляду за шкірою? Як ви їх вирішуєте?

В мене проблемна шкіра sad , тобто жирна, з брудними порами а іноді і прищами, хоча з підліткового віку вже давно вийшла, так що проблема не в цьому. Використовую багато очищуючих засобів, але все рівно не дуже...
Хто що може порадити?


 
milagrosДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:11 | Сообщение # 2
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Nika, ич.... проблемна шкіра, це та в якої будь що - подразненя, то від морозу а то від косметики. проблемна шкіра - це та, яка дуже чуттєва, за нею треба ретельно стежити й доглядати.
в тебе жирна шкіра, мабудь не тим користуєшся, що треба.
В мене теж жирна шкіра, часто вмиваюся умивачкою, потім протираю обличчя тоніком, все як треба. Тільки кремами та тоналками рідко мажусь ) І все ок )


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
NikaДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:17 | Сообщение # 3
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Та я все те саме роблю, два рази вдень мию обличчя, тоніком, і кремом для жирної шкіри. Перепробувала багато різних фірм, але нічого ідеального не знайшла. weep

 
milagrosДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:21 | Сообщение # 4
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Nika, я кремом не користуюся. Особливо влітку. Без нього трохи легше. Знаєш, нам з жирною шкірою у юності дошкуляють прищі та вугрі, а тим, у кого суха шкіра - в них набагато раніше з'являються зморшки. То поганіше ))

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
NikaДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:58 | Сообщение # 5
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (milagros)
у кого суха шкіра - в них набагато раніше з'являються зморшки. То поганіше ))

Хоч то добре, правда десь читала, що якщо замолоду не позбутись чорних точок на лиці, то пізніше обличчя буде дуже негарно виглядати, бо тоді їх вивести вже майже неможливо.
Quote (milagros)
я кремом не користуюся
Якщо не користуюсь кремом, то шкіра швидко стає сухою, і жирною водночас, і виглядає ще гірше...


 
milagrosДата: П`ятниця, 12.09.2008, 22:12 | Сообщение # 6
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Nika)
я кремом не користуюся/uzq/uzquote Якщо не користуюсь кремом, то шкіра швидко стає сухою, і жирною водночас, і виглядає ще гірше...

тільки не в мене )) мені це не грозить )) а ще нам не можна їсти багато жирного та смаженого, бо це теж діє на сальні желези (((


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
murrДата: Понеділок, 01.12.2008, 18:57 | Сообщение # 7
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Nika)
В мене проблемна шкіра

мені допоміг крем vichi normaderm. я користоувалась нічним, але ще є і денний
а ще є такий засіб як "Зинерит", тоже хорошо помогает




Сообщение отредактировал murr - Понеділок, 01.12.2008, 23:25
 
NalaliДата: П`ятниця, 19.12.2008, 16:57 | Сообщение # 8
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз такий мороз, що я без крему захисного на вулиці бути не можу wacko

 
murrДата: П`ятниця, 19.12.2008, 22:14 | Сообщение # 9
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
це правильно, від такого колючого вітру потрібно захищати шкіру

 
milagrosДата: Понеділок, 22.12.2008, 11:48 | Сообщение # 10
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
а я в зимку користуюся тоналкою - теж допомагає biggrin

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: П`ятниця, 23.01.2009, 19:35 | Сообщение # 11
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
А у мене також були такі проблеми, як у Вас, Nika, а після пологів взагалі суцільний жах відбувався, якийсь гормональний зрив. Так привела все до ладу тільки лікувальними голодуваннями за системою Поля Брегга. І тепер, тьху, тьху, тьху. milagros права, жирна та комбінована шкіра значно краще, ніж суха і нам не можна їсти багато жирного та смаженого, слідкувати, щоб був, вибачте, регулярний стул. Потрібно їсти багато овочів та фруктів, тоді колір обличчя стане здоровим, а шкіра — підтягнутою. Бо всі негаразди в організмі вилазять назовні, тобто на обличчя, також гормональний фон суттєво впливає на зовнішній вигляд. Тобто це комплексна проблема, одними лосьонами та тоніками її не вирішити. З проблемною шкірою раджу придбати 100-відсоткову олію чайного дерева. Ії треба наносити у невеликій кількості на хворі ділянки. Вона лікує гнійникові та грибкові інфекції, псоріаз, не залишаючи при цьому рубців, а також засоби по замасковуванню прищиків
та й тоналка у нас є чудова, яка призначена для комбінованої проблемної шкіри обличчя.
Серед складових є натуральний тальк та живильні речовини, а це ідельний засіб для Вашої шкіри.
Все перевірено на собі. smile
P.S. не можна вмиватися звичайним милом, бо воно руйнує клітини дерми. Для цього краще застосовувати гель для вмивання з позначкою “для чутливої шкіри”, а крем на обличчя взимку наносьте за півгодини перед виходом на вулицю.
*************************************************************************************************

Додано (23.01.2009, 19:33)
---------------------------------------------

Додано (23.01.2009, 19:35)
---------------------------------------------



К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери


Сообщение отредактировал Soleil - П`ятниця, 23.01.2009, 19:37
 
LadyДата: Неділя, 08.03.2009, 20:45 | Сообщение # 12
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
milagros, кремом потрібно користуватись ...Тому що це захист для нашої шкіри.Просто потрібно правильно підібрати по типу шкіри.
 
kristinka10Дата: Понеділок, 30.07.2018, 13:14 | Сообщение # 13
NEW
Група: Форумчанка
Країна: Україна
Репутація: 0
Статус: Offline
интересная информация)
 
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Косметика » Проблеми догляду за шкірою
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів