Вівторок, 22.05.2018, 02:20
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьКаталог статей
Головна » Статті » КОХАННЯ ТА СТОСУНКИ

Чому у жінок часто «болить голова»?
Про жіночі відмовки щодо поганого настрою, довготривалих критичних днів та інших вигаданих причин складено сотні жартів. Але насправді жіноча фригідність – така ж серйозна проблема, як імпотенція: через неї розпадаються сім’ї, а жінки роками не можуть знайти причини своєї байдужості до сексу. За словами андролога-сексопатолога Василя Черепанина, основна маса пацієнток звертається до спеціалістів через відсутність оргазму. У молодих дівчат це може бути пов’язано з браком сексуального досвіду… В інших випадках причиною стають неправильне поводження партнера, психологічні травми, анатомічна будова, закомплексованість.

Жінкою керують почуття

За словами психолога центру планування сім’ї та репродуктивного здоров’я людини Олени Приходи, термін “фригідність” означає порушення в сексуальній сфері - відсутність бажання, збудження або оргазму.

Кожна людина має свою статеву конституцію, яка залежить від особливостей організму й тілобудови та регулює сексуальні потреби. Якщо жінці вистачає одного статевого акту на місяць – це її природна особливість. У її партнера може бути сильна статева конституція - він вимагатиме виконання подружнього обов’язку значно частіше.

Вихід - зробити застереження щодо своєї сексуальної норми, щоб статеві взаємини не перетворювалися для жінки на банальний подружній обов’язок.

Трапляється, що жінка з нормальним темпераментом має статевий потяг, але не збуджується на фізіологічному рівні. У такому випадку причина може бути в “не тому” партнері. Якщо представниця чарівної статі вважає, що повинна спати з чоловіком тільки тому, що це її подружній обов’язок, або використовує першу-ліпшу можливість, щоб стати жінкою, “бо так роблять усі” - ймовірно, що нічого не вийде.

Втомленим інтим не пропонуйте!

Причиною того, що жінка не збуджується або не відчуває оргазму, може стати пуританське виховання. Якщо дівчину з дитинства навчають, що дружина зобов’язана прибрати, зварити їсти, а потім закрити очі та перетерпіти “забаганки” чоловіка, організм блокуватиме бажання та не дозволить отримати психосексуальну розрядку.

Але у більшості випадків жінки не здатні відчути задоволення через напруженість у ліжку та недовіру до коханого. Побутує міф, що партнери повинні досягати оргазму одночасно. Насправді ж чоловіки випереджають жінок, і не всі турбуються про те, чи залишилася партнерка задоволеною: це також нав’язує їй комплекси та притуплює приємні відчуття.

Жіноче бажання близькості напряму залежить від настрою, емоцій та самопочуття. Якщо представниця чарівної статі переживає стрес, багато працює або погано харчується, на інтим розраховувати не варто: спочатку її слід нагодувати та дати відпочити.

Холодні та гарячі

За словами доцента, к.м.н., сексопатолога Ростислава Білобривки, зниження статевого потягу жінок спеціалісти поділяють на два види: холодність та фригідність.

Холодність – це вроджена вада, пов’язана з гормональним дисбалансом. У такому випадку жіночий організм з дитинства формується не зовсім адекватно, статевий потяг залишається в ембріональному зародковому стані й до рівня дорослої сексуальності не дотягує.

Фригідність – статева слабкість, набута протягом життя. Причиною можуть бути психологічні травми – наприклад, загибель родичів або близьких, негаразди на роботі. Через напружені стосунки з чоловіком інколи виникає сексуальна аверсія (вибіркова фригідність), коли дружина холодна тільки до свого благовірного.

На сексуальний потяг погано впливають ендокринні та судинні порушення, різноманітні операції, травми. Часто після пологів розриви та рубці спричиняють больовий синдром, який формує фригідність.

Ще один різновид – німфоманія: її називають “фригідністю навпаки”. У такому випадку представницям чарівної статі притаманні статевий потяг та збудження, натомість вони не можуть досягти оргазму, що спонукає до частої зміни партнерів.

Спостерігається також мільтиоргастичність: через порушення нейромедіаторних систем головного мозку жінка здатна отримувати сексуальне задоволення безліч разів, чим виснажує свого партнера.

Статевий потяг може видозмінюватися протягом усього життя. Якщо його сповільнення або гальмування відбувається на соціально-психологічному рівні – його можна підкоригувати з допомогою психотерапевта. Зміни ж на біологічному або нейробіологічному рівні незворотні. Такі жінки можуть народжувати нащадків, натомість зосереджують свою увагу на сім’ї та дітях, а статеве життя для них – життєва необхідність, спосіб втримати чоловіка біля себе.


Джерело: http://www.wz.lviv.ua
Категорія: КОХАННЯ ТА СТОСУНКИ | Додав: milagros (09.01.2009)
Переглядів: 2357 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/2 |
Всього коментарів: 1
1  
Цікава стаття, на цю тему читав ось цей хороший матеріал http://www.mensworld.com.ua/publ/seks_ta_stosunki/stosunki/trivali_stosunki_menshe_seksu/29-1-0-161

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Перший портал білявок! © 2018 |