Вівторок, 22.05.2018, 00:28
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьКаталог статей
Головна » Статті » МОЯ ОСЕЛЯ

Свіжа постільна білизна...

Шведські учені під час дослідження з вивчення пилового фону будівель, отримали результати, які показують, що зростання пилу в повітрі відбувається вранці і увечері, при розстиланні і складанні свіжої постільної білизни.

Професор Андерс Гудмундссон спільно з колегами з університету Люнда проводили систематичне вивчення джерел, кількості і типів зважених в повітрі частинок пилу з розмірами не менше 0,5 мкм. Оскільки близько 80% всього нашого життя ми проводимо в приміщеннях, то учені вирішили приділити свою увагу вивченню впливу частинок пилу на наше здоров'я.

Під час дослідження, учені вивчали пиловий фон в трьох будинках. Жителі цих будинків повинні були відзначати всі свої дії в щоденниках, тоді як дослідники вимірювали розмір і концентрацію зважених в повітрі частинок по всьому будинку.

В результаті було виявлено, що вміст пилу в повітрі різко зростає увечері - при застиланні ліжок, і вранці - при їх прибиранні. До того ж, такі ж показники спостерігалися і тоді, коли гладили і складали свіжу постільну білизну. Фахівці з'ясували, що вся справа в пористих неорганічних матеріалах - цеолітах, які входять до складу пральних порошків.

Часте використання нових пральних порошків, які містять цеоліти, може виявитися потенційно небезпечними для здоров'я, повідомляє СhemPort.

http://www.gpu.ua/
Категорія: МОЯ ОСЕЛЯ | Додав: milagros (12.07.2008)
Переглядів: 1018 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Перший портал білявок! © 2018 |