Вівторок, 22.05.2018, 02:14
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьКаталог статей
Головна » Статті » РУКОДІЛЛЯ

Гачкуємо купальник!
Гачкуємо купальник!


Розмір: 42 - 44

Гачок: номер 1

Нитки: 200 г х/б білі і 50 г х/б чорні


Основний узор:
При виготовленні цієї моделі чергуйте ряди із стовпчиками з накидом в наступній послідовності: 2 ряди в'язати стовпчиками з накидом, наступні 3 ряди в'язати двома стовпчиками з накидом, що повторюються, перехрещені третім (пропускається одна петля, в наступні 2 петлі вив'язуються 2 стовпчики з накидом, потім через пропущену петлю пров'язується стовпчик з накидом. Таким чином, виходить два стовпчики з накидом, перехрещені третім).

Гачкуємо купальник!


Чашки бюстгалтера:
Білою ниткою набрати ланцюжок з 22 повітряних петель і на них вив'язати 22 стовпчики з накидом, додати 2 стовпчики з накидом в центр, закінчити пров'язування ланцюжка з іншого боку 22 стовпчиками з накидом. Далі продовжувати основним узором, додаючи в кожному ряду по 2 стовпчики з накидом в центрі чашки до тих пір, поки не виконаєте 14 рядів і не наберете 48 петель по кожній із сторін чашки. Другу чашку виконати аналогічно.

Лямки бюстгалтера:
Між вершинами чашок почати в'язати чорною ниткою шнур для лямки з повітряних петель завдовжки 42 см. На ланцюжку з повітряних петель виконати 1 ряд стовпчиками без накиду. Обв'яжіть шнур тоненькою декоративною тасьомочкою: 2 повітряних петлі, 2 стовпчики з накидом, 1 стовпчик без накиду.

Аналогічно виконайте ще 2 шнурочки і прикріпіть їх з боків чашок.

Після цього обв'яжіть кожну чашку декоративною тасьомочкою (чорним кольором): 2 повітряних петлі, 2 стовпчики з накидом, 1 стовпчик без накиду.

Трусики – перед. (біла нитка)
Наберіть 16 повітряних петель і виконайте на них 9 рядів стовпчиками з накидом. Починаючи з 10-го ряду, додайте в кожному ряду, з обох боків по 1 стовпчику з накидом і перейдіть в'язати основним узором. Так продовжувати до тих пір, поки не пров'яжете 34 ряди (80 петель).

Трусики – задня частина (біла нитка).
Наберіть 16 повітряних петель і виконайте на них 7 рядів стовпчиками з накидом. З 8-го ряду почніть додавати з кожної із сторін по 1 стовпчику з накидом і одночасно перейдіть на основний узор. Так продовжуйте до тих пір, поки не пров'яжете 37 рядів (84 петлі).

Зав’язочки трусиків (чорна нитка):
До кожного з країв трусиків прикріпіть шнурочки завдовжки 36 см (всього 4 шнури). Обв'яжіть їх також як і лямку бюстгалтера.

Обидві частини трусиків обв'яжіть чорною ниткою декоративною тасьомочкою.
Джерело: http://www.lady.if.ua
Категорія: РУКОДІЛЛЯ | Додав: milagros (15.07.2008)
Переглядів: 1586 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Перший портал білявок! © 2018 |