Середа, 12.12.2018, 01:08
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьКаталог статей
Головна » Статті » БІОГРАФІІ ЗІРОК

Сара Мішель Геллар (Sara Mishel Gellar)

Сара народилася 14 квітня 1977 у відомому американському місті за назвою Нью-Йорк. У дитинстві мріяла займатися фотожурналістикою й знімати тварин для журналів "Time" або "Life" і газети "Нью-Йорк Таймс". Один раз чотирирічна Cара обідала в манхеттенському кафе. На третім блюді до Сари підійшов давно спостерігаючий за нею дядічка солідного вигляду й запитав: "Хочеш побачити себе по телевізорі?" Сара випалила дядькові, що пристав, своє ім'я, домашню адресу й телефон. Так світ втратився ще одну фотожурналістку, так Сарі запропонували помелькати в рекламі. Один з перших же роликів оскандалив її. Це була реклама мережи кафешек "Burger King". На екрані з'являлася Сара, купувала бургер у продавщиці й, поїдаючи його, заявляла: "У Макдональдсі кладуть на 20% м'яса менше, ніж в "Бургер Кінг"!" Юній телезірочці було й невтямки, що дискредитація конкурентного підприємства заборонена зводом рекламних правил. Суд відбувся в 1982 році, Сара проходила в справі як свідок, а скандал прозвали "Війною бургеров". Після цього Геллар запросили знятися більш, ніж у сотню рекламних роликів. Вона стала неймовірно популярною. Однак через це погіршилися відносини з однокласниками.

Справа в тому, що батьки юної поглотітельніци бургеров розвелися, коли їй було 8 років. З тих пір Сара про батька говорити відмовляється. "У мене немає батька!" - різко обриває вона всі питання про нього. Мама ж, учителька дитсадка, якій довелося виховувати дочку однієй, завзято бажала для неї гарної осввіти. Тому-те й віддала дівчинку в школу для дітей забезпечених батьків. Матері Сари ця школа була, скажемо так, не по засобах, і до дитини там ставилися з явною зневагою. "Я не могла собі дозволити ті суперські плаття, у яких хизувалися однокласниці, - згадує Сара, - якщо тільки з колекції минулого сезону..." Тому, коли в дівчинки з'явився успіх, до неї стали ставиться як до "вискочки". Крім того, мати Сари водила дочку на різні прослуховування. Так Геллар опинилась у фільмах і серіалах. "Через Бруклінський міст", "Весела ферма", "Високі ставки", "Спенсер: напрокат", "Удова Блейр" - от на чому вона збільшила свою значимість у Голівуді. Особливо - картина "Удова Блейр" з Метью Бродеріком й Еріком Штольцом. Також Сара займалася фігурним катанням і навіть зайняла 3-і місце на нью-йоркських змаганнях. За все це вона дуже вдячна своєї матері й називає її "найприголомшливішою жінкою, що коли-небудь доводилось зустріти".

Незабаром Геллар перейшла в іншу школу. Ще більш круту, де вчилися діти акторів, співаків, спортсменів. Там Сарі знову довелося страждати від того, що вона носить плаття минулого сезону, що в неї немає заміського будинку.

Вона знялася в мінісеріалі "Жінка по імені Джекі", але дуже переживала, коли спектакль із її участю не потрапив на Бродвей. У школі вона провчилася всього місяць, а потім перейшла в іншу - Професійну дитячу школу. Там вона прижилася, почала займатися теквондо й одержала до випуску коричневий пояс. Сара закінчила школу на рік раніше покладеного.

А вже в 1993 році в серіалі "Всі мої діти" вона зіграла роль Кендалл Харт, дівчини, що ніяк не може ужиться зі своєю мамашею. Не вдалося Сарі ужиться й з акторкою, що грала цю саму мамашу - Сьюзан Луччі. Підсумок - відхід Сари із серіалу. В 1994 році за покинутий серіал Геллар номінувалася на "Еммі", але одержала її тільки в 1995 році, як "краща починаюча акторка". А для наступного серіалу їй потрібні були навички по теквондо. Вона стала виконавицею головної ролі в серіалі "Баффі - знищувачка вампірів" ("Buffy the Vampire Slayer") - можна сказати, що цей серіал і зробив її відомою.

Сценарій про те, як гарна дівчина сама мочить різних нелюдей, Сарі дуже сподобався. "Він був так добре написаний, що я захотіла грати там ну хоч яку-небудь роль!" - затверджує Геллар. Спочатку вона й пробувалася на "яку-небудь" роль - на роль Корделії. А потім раптом у Сарі прокинулася нахабність і вона заявила: "Я хочу бути Баффі!!!" На співбесіді акторка прочитала запропонований текст кілька разів. Продюсери вважали дівчину занадто "зеленою" для центральної ролі. Однак через кілька хвилин її знову покликали. "Ну-ка, читайте ще раз!" - сказав один із приймальників. І раптом "зелена" розлютилась:"Я не можу ще раз! Ви всі з мене отут знущаєтеся..." Після чого влаштувала істерику й одержала роль.

Баффі - дівчина дуже неординарна. Її погано сприймають однокласники, знущаються з неї, так, що на розум відразу приходить початкова школа Сари, де вона була поміссю "білою вороною" з "бридким каченям". Майже на кожному ток-шоу за участю Сари, їй довгий час доводилось радувати аудиторію різними веселими історіями про зйомки серіалу. То це була історія про пожежних, котрих викликали на зйомки загасити зненацька виниклу пожежу, і з якими Сара й інша акторка Елісон Хенніган пішли обідати. То це була розповідь про оператора, машину якого зупинив поліцейський за перевищення швидкості, але, довідавшись, що той працює оператором "Баффі", зажадав замість штрафу автограф самої красуні Геллар. Ну а вже зовсім забавний випадок - як Геллар і все та ж Хенніган прямо на площадці стягли з Ніколаса Брендона штани. "Елісон по-моєму надто жорстоко прикололася, - розповідає Сара, - а бідолашний Ніколас стояв і репетував: "Чорт, тут же холодно!" Недавно керівництво компанії "WB network" відмовилося випускати заключні серії сезону "Баффі" в ефір. Це було пов'язане з перестрілкою в колумбійській школі, коли два підлітки розстріляли своїх однокласників, а потім і себе. Глядачі вважають, що подібні серіали провокують учнів на жорстокість. "Знаєте, що мене найбільше бісить? - питає Сара. - То, що всі ці люди кричать - телебачення аморально, воно підносить нашим дітям шкідливі ради. І ці люди не розуміють, що телебачення - усього лише розвага!"

Сарі так шкода, що глядачі не побачать плодів їхніх багатогодинних старань. І є, про що шкодувати - Геллар дуже сильно утомлювалася на зйомках. "Я працювала 22 години на день!" - говорить вона. Один раз вона поспішала на зйомки - вибігла з будинку, сіла в машину й поїхала. "Раптом я бачу, що проїжджаючі мимо водії якось дивно дивляться на мене й хихикають! - згадує Сара.- А коли я припаркувалась біля студії, то з'ясувала, що забула одягтися. Так і поїхала в нічній сорочці. Переробила..." А незабаром ще додалися навантаження - фільм "Я знаю, що ви зробили минулим літом". Сара знову використала свої знання й уміння в бойових мистецтвах. Режисер їй сказав, щоб вона відбивалася від убивці так, як би це вона робила в реальному житті. За роль акторка одержала 2 нагороди - приз "Краща акторка другого плану" на спеціальному конкурсі жахливчиків і нагороду MTV у номінації "Кращий прорив року". Сама Сара зізнається, що в дитинстві терпіти жахливчики не могла. У неї був нав'язливий страх - вона боялася, що по стіні будинку до неї в кімнату залізе людина-павук і потягне її. А після перегляду "Мовчання ягняти" Сара не змогла спати.

От в "Крику-2" її теж таки. "У фільмах жахів моїх героїнь завжди вбивали. І я хотіла, щоб це було зроблено як можна більш жахливо. Наприклад, так, щоб закривавлені частини тіла були розкидані по всій знімальній площадці!"- говорить Геллар із властивим їй гумором.

Наступна робота Сари - романтична комедія "Просто непереборна" ("Simply Irresistible"), на жаль, була не такою комерційно вдалою, як попередні страшилки. "Жорстокі наміри" - ще один проект Сари. Це 4-ий рімейк роману Шодерло де Лакло "Небезпечні зв'язки", написаного в 1782 році. Кіно про те, як бісяться дітки багатих батьків, що ганяють на шикарних тачках і нюхають кокаїн. Нахабнувата й заповзятлива дівиця Кетрін, яку грає Сара, пропонує зведеному братикові Себастьяну нову гру: якщо він зможе завалити одну скромну дівицю, то одержить і її, Кетрін, впридачу, а якщо ні - віддасть їй своє авто. Така от інтрига. Роджер Кембл, режисер і сценарист фільму, шукав на роль Гленн Клоуз (рімейк 1988 року з Мішель Пфайффер і Джоном Малковічем), тільки на 30 років моложе. І знайшов Сару. А їй раптом теж сподобалася роль. Як вона сама говорить: "Я с такими Себастьянами й Кетрін училася цілий місяць!"

Після зйомок Геллар відправилася подорожувати в підтримку фільму. Давала по 60 інтерв'ю в день. Якось раз, після спілкування з журналістами, вона заявила менеджерові: "Ух, на сьогодні, здається, усе... Тепер я можу поїхати додому й умерти!" Сара одержала дві емтівішні нагороди за "Жорстокі наміри" - "Краща жіноча роль" й "Кращий поцілунок" (до речі, поцілунок був з дівчиною). Минулим літом Геллар навіть заїхала в Домініканську республіку, щоб допомогти відомій міжнародної християнській організації Habitat for Humanity International, заснованій ще в 1976 р. Міллардом і Ліндою Фуллер. У місті Бараоне ті, що зібралися знаменитості влаштували будівництво будинків для бідних. Сара приклала до цього свою витончен ручку, чим хотіла "подать приклад своїм фанатам!"

Фанатів у неї стало багато. Інакше, крім нагород MTV й інших призів, одержала б вона 8-і місце в списку журналу "Піпл" "Найкрасивіші люди планети 98-ого року"? Одержала б звання однієї із сорока найчарівниших телезірок? Стала б "однією із кращих молодих акторок" на думку журналу "Тайм" й Celebrity Online? Крім того, TV Guide дав їй першість в 4-х категоріях - "Найсексуальніша", "Найстильніша", "Кращий молодіжний герой" й "Краща жінка", а FHM Online присудив 3-і місце в списку "Найсексуальніших жінок світу"...

В 2001 році відбулася прем'єра фільму за участю Сари - це "Людин з Гарварда" ("Harvard Man"), де вона грає дочку мафіозі, що позичає своєму хлопцю 50 тисяч баксов на відновлення зруйнованого торнадо будинку, а потім змушує його під впливом ЛСД грати в баскетболл. У підсумку хлопцем зацікавлюються ФБР і мафія. Сюжет узятий з історії Гарварда, коли наприкінці 60-х команда університету програла гру через такий же допінг. Найбільше Сара не любить говорити про своє особисте життя. Вона скаржиться, що тепер, з підвищенням її популярності, їй стало важко знаходити нових друзів, спілкуватися зі старими (побоюється, чи немає в неї симптомів зоряної хвороби). Компанію Сарі в основному становлять знаменитості. Один з її друзів - баскетболіст Шакіл О'ніл, з яким вона часто займається в спортзалі. Спортом займається! Або Райан Філліпп, якого вона знає протягом декількох картин. Недавно вона переїхала в будинок свого нареченого - Фредді Принц-молодшого.

Ще Сара зізнається, що їй подобаються талановиті люди, до яких вона себе теж зараховує. А ще вона вважає себе впевненою в собі дівчиною!

Категорія: БІОГРАФІІ ЗІРОК | Додав: milagros (18.05.2009)
Переглядів: 1396 | Рейтинг: 5.0/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Перший портал білявок! © 2018 |