П`ятниця, 29.03.2024, 04:09
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Світлана Лобода - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КУЛЬТУРА » Євробачення » Світлана Лобода
Світлана Лобода
milagrosДата: Неділя, 15.03.2009, 21:58 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
На "Євробаченні" "оральна зона" Лобода влаштує шокуючий "цирк на дроті"?

У ході прес-конференції у четвер Світлана Лобода, яку відрядили співати до Москви на цьогорічне "Євробачення", поділилася своїми планами. Співачка розповіла, що шукає спонсора, хто вже погодився її підтримати, а також анонсувала, що просто таки "розбомбить" Європу у найкращому сенсі цього слова.

Окрім того, усвідомлюючи нинішній стан речей, екс-"ВІА-Гра" Свєта на перше місце у пісенному конкурсі на території Росії навіть не претендує.

"Безумовно, "Євробачення" - це політичний конкурс, цього року буде максимально складно здобути перемогу і перші місця, але я знаю, що наше завдання - не у місцях, не у першому місці. Наше завдання - зробити так, щоб про це говорив увесь світ", - сказала Лобода, повідомляє інформаційне агентство "ЛігаБізнесІнформ".

До того ж, за словами Лободи, вона не вписується у формат "Євробачення", "тому що це конкурс в основному для домогосподарок".

"Я все-таки представляю гротеск, епатаж і драйв, але мені дуже хочеться змінити формат конкурсу", - зауважила Свєта.

За її словами, можна заявити, що "це буде краще шоу, яке бачило "Євробачення", це буде кращий виступ, це будуть найнеймовірніші декорації. Я більш ніж впевнена, що ми зможемо це реалізувати".

Кошторис виступу Лободи ще не готовий, але попередньо можна сказати, що найдорожче обійдуться саме декорації. До речі, як відзначила Лобода, нині для України, Росії та Гонконгу оголошено тендер на реалізацію ідеї з декораціями.

А відповідаючи на питання, що відбуватиметься на сцені під час її виступу на "Євробаченні-2009", Лобода екс-"ВІА-Гра" зізналася:

"Я б не хотіла відкривати всі карти... Але я вам скажу, що ми зараз ведемо переговори з людьми, які працюють у цирку "Дю Солей". Це люди, що займаються трюками, вони будуть приїжджати сюди і займатися зі мною протягом двох місяців для того, щоб люди, що дивилися наш виступ, були шоковані".

Також Світлана відзначила, що спробує домогтися, щоб на репетиції у Москві не допускалися ані преса, ані сторонні особи. "Для того, щоб фінал, у якому я буду брати участь, був несподіванкою", - додала вона.

Водночас, Лобода заявила, що відмовилася від підтримки російських продюсерів. Так, на питання, чи не пропонували їй свою підтримку відомі російські продюсери, як минулого року Філіп Кіркоров - Ані Лорак, Лобода підтвердила, що такі пропозиції надходили.

"І ці пропозиції не без оплати. Нас це не влаштовує, тому що на даний момент я вважаю себе самодостатнім артистом з гарною командою, із правильними цілями, із впевненістю в собі", - заявила губастеньку Свєта.

Лобода підкреслила, що у неї і так "є чудові люди, які будуть підтримувати її без копійки грошей". Як з‘ясувалося, співачка мала на увазі срібного призера "Євробачення-2007" Андрія Данилка та кліпмейкера Алана Бадоєва.

"Це (Данилко) людина, з якою ми зараз часто зідзвонюємося, тому що, як кажуть, люди пізнаються в біді, і у найскладніших ситуаціях у житті, коли потрібно зібратися з думками і необхідна підтримка людей-професіоналів. Андрій мені зателефонував і сказав: "Все, що необхідно від мене, я зроблю. Я допоможу, підкажу і розповім... тому що я хочу, щоб ти виглядала гідно, щоб наша країна була кращою", - розповіла Лобода.

Бадоєв при цьому стане арт-директором проекту, буде представляти Свєту в Росії і розробить концепцію шоу. Водночас над хореографією зірки попрацює команда Олени Коляденко і балет "Фрідом".

А зараз Лобода вже готує промо-тур країнами, які найчастіше голосують за українських виконавців на "Євробаченні". "Також це буде піар-акція, це будуть сольні концерти", - додала співачка. Список країн. Якими прокотиться Світлана, буде затверджено у найближчі два тижні.

Окрім того, вже 14-го березня побачить світ перший міні-кліп-листівка Лободи для "Євробачення-2009".

"Завтра (у п‘ятницю) ми знімаємо міні-листівку, це свого роду міні-кліп, і вже через два дні, я думаю, що ця міні-листівка побачить світ... До зйомок повноцінного кліпу, я гадаю, ми перейдемо вже найближчим часом, і, сподіваюся, що він вийде через півтора-два тижні", - розтлумачила вона.

Поведе Свєта оновлення і на персональному сайті. Незабаром там з'явиться окрема сторінка, присвячена "Євробачення", а крім російського оригіналу, будуть введені українська й англійська версії сайту.

І, нарешті: Лобода шукає спонсорів. Незважаючи на економічну кризу, Свєта сподівається на підтримку спонсорів при підготовці до конкурсу і, зокрема, можливо, на підтримку держави.

/tabloid.pravda.com.ua


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
milagrosДата: Неділя, 17.05.2009, 20:04 | Сообщение # 2
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Ексклюзивне інтерв’ю Світлани Лободи у переддень фіналу «Євробачення-2009»

Зустрітися зі Світланою в Москві виявилось дуже складно. Постійні репетиції, виступи на вечірках, увага зі сторони європейської преси, яка не дає підступитися до нашої зірки ні на крок, майже не залишали шансу для прес-служби Першого Національного поговорити з представницею від України на «Євробаченні-2009». Але не дивлячись на величезне навантаження, неймовірну зайнятість і бронхіт, з яким Світлана бореться цілий тиждень, Лобода знайшла час, щоб відповісти на декілька питань у перед день найвідповідальнішої події – фіналу «Євробачення-2009».

- Ваші враження від міста Москви і від самого Конкурсу?

- Москва дуже сильне місто, але не дивлячись на все це мені дуже хочеться додому. І я з нетерпінням чекаю моменту, коли Конкурс закінчиться і я повернуся до своєї улюбленої, рідної країни, тому що там на мене чекають мої любі, мої рідні, друзі. Цьогорічний Конкурс організований на високому рівні, в ньому бере участь велика кількість сильних артистів, тому змагання наразі стає дуже напруженим, адже на цей момент, перед фіналом, усі стають конкурентами.

- Що було зроблено за два тижні вашого перебування у Москві?

- Було зроблено великий обсяг роботи по пресі для Європи, також у нас були щоденні репетиції, тренування, ми брали участь в багатьох вечірках, де я виступала з моєю командою і з моїм номером. А головне, було зроблено усе можливе, щоб (як нам сказали в цьому році на «Євробаченні», трендом Конкурсу стала наша колекція вбрання «Anti crisis girl» і український прапор) ми запам’ятатися усім.

- Вдалося подивитися місто?

- 9 травня у нас була українська вечірка, яка відбувалася в Манежі. Для цього ми домовились на Мосфільмі, щоб нам надали мотоцикли військового часу, які мали нас підвезти до місця нашої події. Але нажаль через величезні пробки в Москві і через те, що площу було перекрито, мотоцикл до нас так і не доїхав і ми самі пішки від нашого готелю у супроводі сорока журналістів з різних країн світу йшли з транспарантами, українським прапором в сторону Манежу. В цей момент ми і подивилися Москву.

- Хто з українських артистів приїхав вас підтримати?

- Тут зі мною перебуває Андрій Данилко, Ані Лорак, з якою ми виступали на концерті. Ви знаєте, як не дивно, але мене здебільшого підтримують російські виконавці, такі як Лоліта, з якою ми спілкуємось щоденно. Вона пише мені величезну кількість смс з підтримкою, з усілякою допомогою. І це не може не радувати, адже це засвідчує те, що серед артистів ще залишились справжні люди.

- Які маєте враження від свого першого виступу?

- Вони були незрозумілі, тому що багато чого не працювало, якщо ми говоримо про генеральні репетиції. А полуфінал… ми настільки зосередились, щоб зробити все правильно, що, чесно кажучи, навіть не відчули радощі від виходу до фіналу. Сподіваюся, що на фіналі нам вдасться розслабитися і отримати задоволення від виступу, як це і відбувається на усіх моїх концертах.

- Хто вам подобається з виконавців «Євробачення-2009»?

- Мені дуже подобається Ендрю Лойд Вебер. Я вважаю, що його участь у Конкурсі – це великий мінус для інших виконавців, але, безумовно, великий плюс для Великобританії. В цьому році сильні учасники. Є багато виконавців, які привозять з собою знаменитих артистів, акторів. Чого варта тільки Патрісія Кас, Араш та й інші виконавці, які вже відомі широкому колу людей, усьому світу. Тому змагатися з ними - це гарний досвід, це гарний адреналін, який допомагає мені боротися з бронхітом, який виник у мене тиждень тому. Але сама атмосфера змагання, боротьби дає мені сили йти вперед.

- Кого ви вважаєте реальним конкурентом і чому?

- Я вважаю, що в України немає конкурентів. Україна настільки індивідуальна, як країна і такі ж артисти в ній народжуються і приїжджають представляти Конкурс.

- У нашої країни найяскравіший і видовищний номер. Як готувалися декорації і який їх зміст?

- Декорації робилися в Гонконзі і вартували не малих зусиль, щоб їх зробити. Транспортували їх в день першого генерального прогону, тому вперше я їх побачила вже тут. В європейській пресі ці декорації вже прозвали «адським колесом». Ця декорація дуже прикрашає наш номер, а вигадав її режисер нашого шоу і арт-продюсер Алан Бадоєв.

- Як настрій перед фіналом?

- Настрій – повна готовність до бою. Дуже хочеться спати, тому що ми всі дуже перевтомилися, тому що два тижні знаходимось тут і кожного дня без відпочинку тренуємося, постійні зйомки. Бути фаворитом не так легко, тому що доводиться давати інтерв’ю на всю Європу і в великій кількості. Але ми готові до бою. Ми готові бути кращими.

- Як зміниться Світлана Лобода після «Євробачення»?

- Вона дуже схудла, тепер вже ніхто не скаже, що у Світлани Лободи силіконові груди (сміється). Я думаю, що великий досвід, який я набула на Конкурсі під назвою «Євробачення» надав мені великої впевненість в собі, в тому, що я роблю, в тому що я визнана не тільки в Україні і Росії, але і в Європі. І в тому, що тебе любить велика кількість людей, а це дуже важливо для артиста.

Ми бажаємо Світлані сили, перемоги! Тримайся! За тебе вболіває вся Україна!

Підтримайте нашу учасницю! Дивіться пряму трансляцію «Євробачення-2009» з Москви о 22 годині! Світлана Лобода виступає під номером 21!

Прес-служба Першого Національного


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
Форум » КУЛЬТУРА » Євробачення » Світлана Лобода
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів