Вівторок, 23.04.2024, 10:36
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Весілля - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Подружнє життя » Весілля (всім майбутнім нареченим - сюди)
Весілля
milagrosДата: Вівторок, 21.10.2008, 16:29 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Чи потрібно в наш час робити гучні весілля - чи просто почати жити разом, а на ті гроші кудись поїхати відпочивати? як ви вважаєте?
особисто я вважаю - що день весілля це найгарніший день у житті, коли можна вдягти білу сукню та почувати себе королевою... воно того варте smile


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
NikaДата: Середа, 22.10.2008, 14:11 | Сообщение # 2
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не хочу ніякого гучного весілля, на відміну від milagros більшість моїх знайомих після свого власного весілля дуже втомлені і їм в цей день не зовсім радісно, бо багато клопотів, переживань і т. д. Мені це не потрібно. Колись мріяла звичайно про білу сукню, а тепер чомусь не хочеться. wink Просто можливо розписатися в ЗАГСі і відсвяткувати з родичами і кращими друзями і все...

 
VJДата: Вівторок, 02.12.2008, 15:46 | Сообщение # 3
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (milagros)
Чи потрібно в наш час робити гучні весілля - чи просто почати жити разом, а на ті гроші кудись поїхати відпочивати? як ви вважаєте?

Я за другий варіант - сам таке організував собі. Посидіти тихо з десятком найкращих друзів в затишному ресторанчику і поїхати кудись мандрувати - що може бути краще? Точно не обжиралівка на триста душ, 90% яких ти і в очі не бачив, а з іншими вітаєшся раз на рік.

 
milagrosДата: Вівторок, 02.12.2008, 16:05 | Сообщение # 4
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
а ми обійшлися і тим і тим tongue

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
murrДата: П`ятниця, 09.01.2009, 23:43 | Сообщение # 5
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
а ми обійшлися і тим і тим

а куди ви їздили відпочивать? smile


 
milagrosДата: Субота, 10.01.2009, 12:55 | Сообщение # 6
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (murr)
Quote (milagros)
а ми обійшлися і тим і тим

а куди ви їздили відпочивать? smile

ми їздили до Алупки у Крим. Було дуже класно, адже ми ще встигли поїздити по усіляких екскурсіях: у церкву на Форос, у дельфінарій в Ялту, На горі Ай-Петрі побували, на канаткі каталися... happy


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
murrДата: Субота, 10.01.2009, 17:31 | Сообщение # 7
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
у церкву на Форос, у дельфінарій в Ялту, На горі Ай-Петрі побували, на канаткі каталися...

знайомі місця biggrin


 
nusha3107Дата: Субота, 10.01.2009, 23:58 | Сообщение # 8
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 1
Статус: Offline
"а ми обійшлися і тим і тим"
Це добре коли хватає грошей і на те і на те, але якби стояв вибір яб краще поїхала відпочивати. мені здається спогадів було б набагато більше від відпочинку ніж від одного дня весілля))
 
milagrosДата: Неділя, 11.01.2009, 22:15 | Сообщение # 9
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (nusha3107)
"а ми обійшлися і тим і тим"
Це добре коли хватає грошей і на те і на те, але якби стояв вибір яб краще поїхала відпочивати. мені здається спогадів було б набагато більше від відпочинку ніж від одного дня весілля))

це добре, що ми ще встигли до кризи biggrin
а зараз ми б і весілля не робили б і нікуди не поїхали б.


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Подружнє життя » Весілля (всім майбутнім нареченим - сюди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів