П`ятниця, 29.03.2024, 17:57
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Ваші фотки макіяжу - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Косметика » Ваші фотки макіяжу
Ваші фотки макіяжу
milagrosДата: Субота, 23.08.2008, 11:46 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
пропоную ось тутки ділитися своїми фотками макіяжу, задавати питання стосовно макіяжу та таке інше smile

ось мої очки ))

Прикрепления: 8538831.jpg (73.1 Kb)


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
milagrosДата: Четвер, 11.09.2008, 16:27 | Сообщение # 2
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Ще мені подобається так фарбувати очі:

Прикрепления: 2215281.jpg (16.5 Kb)


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
NikaДата: Четвер, 11.09.2008, 22:49 | Сообщение # 3
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Тіні дуже гарно виглядають, а від якої вони фірми, якщо не секрет? rolleyes

 
milagrosДата: П`ятниця, 12.09.2008, 14:53 | Сообщение # 4
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Nika, не повіриш - рубі роуз )))

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Вівторок, 20.01.2009, 20:14 | Сообщение # 5
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
Nika, не повіриш - рубі роуз )))

***********************************************
Дівчата, це може бути небезпечно. cry Бережіть очі замолоду, користуйтесь тільки якісною косметикою...


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Вівторок, 20.01.2009, 22:54 | Сообщение # 6
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
Quote (milagros)
Nika, не повіриш - рубі роуз )))

***********************************************
Дівчата, це може бути небезпечно. cry Бережіть очі замолоду, користуйтесь тільки якісною косметикою...

угу, а чим ці тіні відрізняються від інших марок? склад почитай biggrin
одна бяка що там що там. Так що я вважаю, що тіні небезпечні всі. А ось помадки з олійками там, крема - то да, то відрізняється, а тіні.... цинк та інші бяки ))


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Четвер, 22.01.2009, 11:15 | Сообщение # 7
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
угу, а чим ці тіні відрізняються від інших марок? склад почитай одна бяка що там що там. Так що я вважаю, що тіні небезпечні всі. А ось помадки з олійками там, крема - то да, то відрізняється, а тіні.... цинк та інші бяки ))

surprised нет, не все...

Сырье для декоративной косметики и космецевтики «Си Эль парфюм» приобретает у всемирно известных фирм «Кродаром» (Crodarom) и «Когнис» (Сognis). итальянская компания «Биоколор Мейк-ап» (Biocolor Make-up), немецкая компания «Фабер-Кастел Косметикс» (Faber-Castell Cosmetics), французские компании «Алькос» (Alkos) и «Фиабила» (Fiabila). Изготовленное по заказу сырье категории люкс и богатый опыт наших партнеров гарантирует высочайшее качество продукции.
Эти компании имеют специальный сертификат контроля экологичности сырья ECOCERT, используємый всеми странами Евросоюза и 80 странами за его пределами на всех континентах. Согласно нормам сертификации ECOCERT
сырье для теней, пудры может содержать консерванты, но не все!!! и в определенных соотношениях с остальными ингредиентами. Натуральных компонентов в такой продукции должно быть не менее 75%, причем животноые жиры заменяются растительными и натуральными восками. Разрешены такие вещества, как бисаболол, применяемый в контурных карандашах, который успокаивает кожу и не раздражает слизистую.
Минералы, использующиеся в продукции производят на клетки кожи тонизирующий эффект.
Для карандашей применяются специальная древесина - специальные сорта - причем отдельно оговаривается место произрастания и способы удобрения деревьев.!!! surprised
А Вы говорите все с бякой, есть и другая косметика, но конечно же стоимость ее, из-за цен на новый вид сырья, не 20 грн.
Например, эти тени-трио, что я представила серии "Леди-каприз" стоят 160 грн. Их вес 2,2х3 грамма. Это запеченные тени, не скатываются не осыпаются, глаза не чешутся... И нет там никакого цинка и прочих ужасов... smile

Додано (22.01.2009, 11:03)
---------------------------------------------

Додано (22.01.2009, 11:15)
---------------------------------------------


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Четвер, 22.01.2009, 13:33 | Сообщение # 8
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Soleil, та, нам в Оріфлеймі теж таке казали, але є такий сайт... я там рік назад була... так ось, вводиш туди назви складові (хоч харчові хоч косметичні) і воно видає "коэффициент вредности". Я не думаю, що середнєстатистична людина може назвати всі єлементи (окрім слів talc, zinc та інше). Тож вийшло, що косметика орі та й єйвон теж небезпечні, хоч виготовлюють їх не у Росії як у вас, а у самій Італії, Швеції та в інших крупних містах.
Цікаво було б і цей склад там протестувати... 160 грн. це великі гроші...


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: П`ятниця, 23.01.2009, 22:21 | Сообщение # 9
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
Soleil, та, нам в Оріфлеймі теж таке казали, але є такий сайт... я там рік назад була... так ось, вводиш туди назви складові (хоч харчові хоч косметичні) і воно видає "коэффициент вредности". Я не думаю, що середнєстатистична людина може назвати всі єлементи (окрім слів talc, zinc та інше). Тож вийшло, що косметика орі та й єйвон теж небезпечні, хоч виготовлюють їх не у Росії як у вас, а у самій Італії, Швеції та в інших крупних містах. Цікаво було б і цей склад там протестувати... 160 грн. це великі гроші...

Будь ласка, дайте посилання на цей сайт, буду дуже вдячна.
Бо, якщо уважно придивитись на пакуванні написано: Сировина: Італія. Я знаю, що Біоколор мейк ап - це Італійська сировинна компанія, яка виготовляє косметику для "Сі Ель парфюм", вказані й реквізити компанії "Сі Ель парфюм", тобто це - не "подвал", цьому можна довіряти. Але... хочется дійсно дізнатися, що означають оті незрозумілі букви, в переліку інгредієнтів, які входять до складу продукції...
Ще раз дякую. Й за цікаву дискусію також.
Я зареєструвалась на цьому ресурсі не стільки й не тільки, щоб рекламувати, але й дізнатися чогось нового та корисного. smile


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Субота, 24.01.2009, 14:34 | Сообщение # 10
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Soleil, то було дуже давно, якось хтось кинув посилання на оріфлеймському форумі у Вебконсультанта. Всі пішли тестувати, коли виявилось, що косметика Орі теж небезпечна ту тему відалили, бо не вигідно її біло тримати. Або, коли нам показують ролик про нову дуже гарну туш в Орі, я не знаю. як там у вас, але в мене відбило охоту працювати от яка річ.

Нам показують ролик про туш, скажімо "500% об*єму", мовляв вона така гарна, там натуральні олійки, вона "одобрена шведскими офтальмологами" і т.д. А через місяць - бац! - нова туш. Ще кращя ніж та - вже скажімо "600% об*єму".
Одразу в мене виникає питання ну якщо ота туш така класна, навіщо було виробляти нову??? Виходить та туш не така вже й класна раз її замінили.
А це все маркетинг: запускають нову марку і збирають "капусту" бо новий товар він же спочатку дорожчий. Люди кидаються на "новинку" бо потім її важно дістати. А через місяць виходить нова "Новинка" і та попередня вже нікому не потрібна. Тому я новинки не беру, чекаю коли хтось спробує biggrin

Але звізно що в консультантів краще брати косметику хоча б з тої думки що вона не стоїть місяцями на сонці і її ніхто до вас не відкривав.

Одного разу прийшла я до магазину купувати блиск для губ. Кажу "А покажіть мені оцей". Проддавець бере, відкриває його, маже ним собі на брудну руку. Закриває, простягає його мені. Я В ШОЦІ - "А у вас є такий же, але запечатаний????". "Є, але ви перша" - про таке питаєте, каже продавець. Є такі люди яким абсолютно пофіг на своє здоров*я.

Або приношу я пробники помад. Кажу - купуйте по гривні ті мажтесь. Ні, кажуть, давай ми так намажемось. Беруть, мажуться. А я потім кажу "А нічого що до тебе 3 людини ним мазалось?" а мені у відповідь "Ой, краще мені не знати, не кажи". Отак, гривню шкода а себе ні.


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Субота, 24.01.2009, 16:19 | Сообщение # 11
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
У нас все зовсім не так, можливо тому, що це тільки майже початок і все тільки починається? В нашій компанії інший акцент - це парфуми, а декоративна косметика, космецевтика тощо - для потреб тих людей, що підписали контракт, не бігати ж за всім необхідним десь по інших компаніях? Мені, навіть невигідно продавати декоративку та засоби по догляду за волоссям - маленька різниця, маленьке балове наповнення, але все це дуже якісне, тому просто гріх це не пропонувати, особливо, коли людина не задоволена тим, чим вже довго користується. Бо бачу склеєні вії, негарні, розмазані губи, наприклад, продавчині магазину, де постійно купую хліб, не можу стриматись, щоб не запитати, що це таке? Або самі люди запитують, коли дивляться на мої вії без грудочок.
Щодо косметики, яка місяцями не стоїть на сонці. Не знаю, як у Краматорську, а в Миколаїві ще й як стоїть, і не тільки на сонці, вже й на морозі та при будь-якій погоді, зі столиками зараз дуже багато консультантів Оріфлейму та Єйвону. Але це помилка, це вбиває мережу та бізнес взагалі. Не можна продавати і через Інтернет. Бо продукція припиняє бути елітною, перетворюється на мас-маркет. Тому й починають щомісяця запускати в продаж нову туш. Гадаю, це початок кінця.
Можливо якийсь не гарний в Оріфлеймі маркетинговий план, чи ще якісь відмінності, не знаю... А можливо це чекає всі компанії згодом, коли верхівка піраміди вже починає хотіти все більше та більше доходів, не помічаючи, що падає якість, а із цим і обсяг продажу?
Щодо новинок, так я, наприклад, цілком погоджуюсь із Вами, я в певному сенсі, як споживач, традиційна стабільна людина, якщо була гарна туш чи помада, навіщо її міняти, коли вона закінчується, я хочу знов таке ж саме придбати, а його вже нема...


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Понеділок, 26.01.2009, 11:32 | Сообщение # 12
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
Не знаю, як у Краматорську, а в Миколаїві ще й як стоїть, і не тільки на сонці, вже й на морозі та при будь-якій погоді, зі столиками зараз дуже багато консультантів Оріфлейму та Єйвону.

а, в нас теж стоять, і їх не люблять )))) Але цеж дуже зручно, я можу підійти, перенюхати аромати та й піти собі далі, ніхто до мене не приставатиме, вони лише візитку можуть дати або сказати "ну якщо надумаєте - мибудемо тут", але дурних нема тож косметику я в них не купую. Одного разу в Орі по акціі у подарунок були дуже гарні годинніки, і в мене не війшло їх отримати. Як же я здивувалась, коли оці торговці пропонували цей годинник лише за 55 гривень!!!
А там їхня ціна значно вища! Тож їхня дурість стала мені у нагоді biggrin


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Вівторок, 27.01.2009, 08:48 | Сообщение # 13
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
а, в нас теж стоять, і їх не люблять )))) Але цеж дуже зручно, я можу підійти, перенюхати аромати та й піти собі далі, ніхто до мене не приставатиме, вони лише візитку можуть дати або сказати "ну якщо надумаєте - мибудемо тут", але дурних нема тож косметику я в них не купую. Одного разу в Орі по акціі у подарунок були дуже гарні годинніки, і в мене не війшло їх отримати. Як же я здивувалась, коли оці торговці пропонували цей годинник лише за 55 гривень!!! А там їхня ціна значно вища! Тож їхня дурість стала мені у нагоді

Гадаю, що вони розпродували подарункові годинники, які в них була змога отримати безкоштовно, тож ставили таку ціну, яка їх задовільняла. Отже, ніхто не програв, Ви з годинником, вони з грошима. surprised Така собі "українська родзинка". У нас нещодавна також була акція, в одній з базових колекцій парфумів Soleil відбувається ребрендінг, тому компанія вирішила все розпродади зі знижкою 30%. Так що Ви собі думаєте?, не встигло це повідомлення надійти мені на скриньку, як у Харкові (а там знаходиться українське представництво) на складі вже майже нічого не залишилось, всигла лише особисто собі придбати Yohji Essential (Yohji Yamamoto) = і то потім дорікали, що забрала останній флакон, та Fidji (Guy Laroche), а Climat (Lancome) та Magie Noire( Lancome) - продала.
Тепер ця серія буде виглядати так:

і залишаться лише Magie Noire (Lancome), Climat (Lancome), Angel (Thierry Mugler), Chanel №5 (Chanel), Poeme (Lancome). Ось такі справи.


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Середа, 28.01.2009, 12:30 | Сообщение # 14
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
так... щось ми тут нафлудили, а фоток нема biggrin

Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Середа, 28.01.2009, 21:43 | Сообщение # 15
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
так... щось ми тут нафлудили, а фоток нема

Та ось не можу зараз допроситися, щоб мене сфотографували, бо самій не зручно, погано виходить, не чітко...Трохи згодом свої додам. Обіцяю. biggrin


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Косметика » Ваші фотки макіяжу
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів