П`ятниця, 29.03.2024, 07:27
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Проза - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КУЛЬТУРА » Література » Проза (тільки власні твори)
Проза
milagrosДата: Вівторок, 20.01.2009, 15:31 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Ангеліна

Земля кругла ... Земля кругла, все змінюється, все стає навпаки ... з часом ... Моя життєва філософія. Але це я зараз так думаю, а раніше .... Хоча, про те, що було раніше, я почну з самого початку ....

Гидке каченя.

А почалося все з того, що одного разу, світлим червневим днем я з'явилася на світ. Років до тринадцяти я росла цілком звичайним дитиною, цілком звичайнісінькому маленькому, провінційному місті, ходила в звичайну школу, відмінницею не була, але й двійки не отримувала, вообщем, вела звичайну життя підлітка, поки одного разу не зрозуміла, що я - натуральне гидке каченя .Сталося це в піонерському таборі, коли я потрапила туди перший раз. А що таке табір? Перші дискотеки, перші поцілунки з хлопцями, намащування пастою та інші знущання сусідів по кімнаті. Причому з всього цього мені довелося випробувати останнє. Але, будучи по життю оптимісткою, я особливо сильно не засмутилася, просто дала собі слово більше в табори не їздити. Депресії почалися у мене в п'ятнадцятирічному віці з приходом першого кохання. Я до сих пір з усмішкою на обличчі згадую, як все добре починалося. Як я вперше побачила його карі очі... яким він, випускник, мені здавався дорослим і взагалі самим самим... Він подобався всім моїм знайомим дівчатам, нікого не міг залишити байдужим до себе, навіть вчителі робили йому поблажки, особливо ті, що були помолодше. Але чи варто говорити, що Кості, так його звали, подобалися старші дівчата, і на мене він не звертав ніякої уваги, як на дівчину, хоча сприймав, як знайому, з якою спілкувався в одній компанії. Скільки сліз я тоді проліла ... смішно згадувати ... А коли він поїхав вчитися в столицю зважилася сказати йому про своє кохання... правда по смс. Костя сприйняв моє послання в жарт, не хотів мене образити. І тоді я, вже не пам'ятаю від кого, почула таку фразу «Земля кругла», яка без кінця крутилися у мене в голові... Земля кругла, думала я, коли небудь, Костя, ти обов'язково мені скажеш слова «Я тебе люблю», а я лише посміхнусь у відповідь. Але моє відображення в дзеркалі говорило зовсім інше - «Навіть і не мрії, він ніколи не подивиться на таку, як ти». З горя я записала на східні танці і з головою пішла в навчання і нове заняття. Нічого в моєму житті не відбувалося цікавого ще три роки. Так, через три роки я почала розуміти значення фрази «земля кругла»...

Анджеліна

Цей випадок я пам'ятаю у найменших деталях. Я, першокурсния, рилась в Інтернеті у пошуках теми для курсової, як до мене в аську постукав якийсь тип. Мені ніколи було відповідати на його послання, він цілу годину намагався викликати мене на розмову. Нарешті, я не витримала і відповіла людині, яка перевернула моє життя верх дном. На моє запитання, що ж він від мене хоче він відповів «Зверни увагу, у нас однакові ніки, може я - твій янгол-охоронець». І тут до мене дійшло, що ніки у нас дійсно однакові - Angel. Тільки моє - від мого імені - Ангеліна, а він назвав себе героєм відомого серіалу. Взагалі, ми розговорилися, и болтали 5 годин поспіль. Хлопець виявився пріколістом, і я сміялася весь час над його жартами, з ним було так затишно й добре, що я навіть погодилася надіслати йому своє фото. Пам'ятаю його реакцію: «А ти молодець, люблю дівчат з почуттям гумору». Я дуже злякалася, що такого смішного знайшов у моєї фотографії, і навіть разозлілась. Ні, чоловічою увагою я не користувалася, і вистачить з мене образ! Рука вже потягнулася відключати злу аську, яка і так забрала у мене 5 годин життя, як він написав «Ти вважаєш себе за Анджеліну Джолі?» ... «За кого ???», не зрозуміла я .... «Це правда твоя фотка?»,- було нове питання, - «дивись», і він прислав мені посилання на сайт. Клацнувши за посиланням я побачила сторінку з десятком фотографій ... себе .... «Це мій сайт про Анджеліна Джолі, це моя улюблена актриса. Такий фотки у неї немає. Ти або дуже на неї схожа, або вправно володієш фотошопом», прийшло нове повідомлення. Я була в шоці, ну треба ж, скільки фотографій красивою... МНОЮ. Я поглянула в дзеркало на свої пухлие губи, розпустила хвіст... Я дивилась на себе хвилин тридцять... У той день народилася нова я - гарна. Ангел дійсно відчував себе моїм янголом-охоронцем і почав піклуватися про мене. Для початку Антон, як його звали насправді, вирішив внести корективи в мій стиль, замінивши мої штани та тунікі на міні-спідниці і кофточкі з вирізами в області декольте. До речі, робив він це не як в американських фільмах, а галантно натякаючи, що мовляв в цьому одязі я дивлюся набагато крутіше, і йому не соромно буде показати мене своїм друзям - п'ятикурсникам. Мені така увага дуже льстила, і я покірно виконувала всі його поради. Ми стали відвідувати різні тусовки, клуби, постійно висіли у когось на квартирі з його безкінченних друзів. Я дуже раділа тому, що з сірої мишки я перетворилася на леді. Я почала помічати на собі захоплені погляди хлопців, і була на сьомому небі від щастя... поки не завалила сесію. Отримавши суворий нагоняй від батьків, я твердо вирішила взятися за розум, відпускаючи Антона одного на тусовки. Антон влаштовував мені страшні істерики, кричав, що я знову хочу сидіти в чотирьох стінах і жити далі сірою мишкою, і що, мовляв, якщо б не він, я б не дізналася, що таке життя.Так ми провели місяць, поки він не покинув мене. Вперше в житті я замість болю відчула полегшення, і почала спокійно дихати на повні груди. І мені дуже хотілося знайти хлопця спокійного, без шкідливих звичок, вообщем, повну протилежність Антону. І я знайшла.Через кілька місяців на дні народження одногрупніци я познайомилася з Толіком....

Толік

Толік був розумний, скромний, начитаний, старший за мене на 5 років, мав роботу, словом, він був тим, хто був мені потрібен на той момент. Правда, одне мене бентежило - він жив удвох з мамою та обзаводитися власним житлом не поспішав. Ну, нічого, наївно думала я, це поки мене не було, він не поспішав, тепер вирішить переїхати від мами разом зі мною. Мене тоді навіть не налякали ті фактори, що мені доводилося робити першою: першою його цілувати, першою робити якісь кроки до зближення, навіть пропозицію руки і серця від Толіка я так і не дочекалася. Чекала, чекала три роки, поки одного разу, не зайнявши в конкурсі «Міс інститут» перше місце (ось ще одне підтвердження того, що земля кругла - сьогодні ти сіра мишка, а завтра - Міс інститут ») у моєму житті не трапилася страшна трагедія - в автокатастрофі загинули мої батьки. Моєму горю не було меж. Нашу квартиру Толик продав, тому, що я не могла там знаходитися і забрав мене до себе. Спочатку мені опіка його мами дуже була потрібна, але через рік, коли я більш-менш оговталась, я заскучала. Ми ще не були одружені, а я вже пізнала всі «принади» сімейного життя, а фраза «У мене болить голова» стала коронной. Не у мене - у Толіка. Я приходила з навчання, вислуховували прічітанія його мами, прибирати, годувала чоловіка і... вчилася. Вечори ми проводили вдома, дуже рідко вибиралися в гості. Одружитися на мені Толик не поспішав, дітей заводити не хотів, нікуди мене саму не відпускав, а якщо я скаржилися на нудьгу - подсовивал мені томик якої-небудь енциклопедії, на, мовляв, вчись поки, ось закінчиш інститут - тоді і весілля тобі буде, і діти... Перїдемо від мами - буде все у нас добре. Як-небудь я дочекалася закінчення навчання, блискуче захистила диплом, відгуляло з групою випускний (правда була я там лише до одинадцатой - Толік забрав). Я дивилася із заздрістю на своїх одногрупніць - у Танькі трирічна донька-янголя, Лєрку привозить на джипі якийсь черговий кавалер, Лілька поїхала підкоряти столицю, а у мене нічого такого не було. Але кинути Толіка я не могла, звикла. Та й не уявляла себе одну, йти мені було нікуди....

Гість із минулого

«Життя - суцільні злети і падіння, але земля кругла, у тебе все вийде »- почула якось у супермаркеті я. Обернулася на голос і побачила... Костю, свою першу любов. Він розмовляв по мобільному з кимось. Вперше за довгий час моє серце почало сильно битися. Я впустила пачку з пральним порошком, і Костя підняв на мене свій погляд. Я підняла пачку і шмигнула до каси. «Ну дурепа», ругали я себе - «ще не вистачало расклеїтися як в 15 років! Напевно, він з дружиною говорив ». Сплативши покупку, я вилетіла з супермаркету. При думки про жінку в мене потемніло в очах. «Дівчино» - почула я рядом голос, від якого коліна затремтіли. «Дівчино, ми з вами не знайомі?» - Поруч зі мною з'явився Костя. Я відкрила було рота, але не змогла видавити із себе ні звуку. «Ліна...» - прошепотів Костя... Він підійшов до мене так близько, я відчувала спокусливий аромат його парфуму, здавалося, земля йде з-під ніг... «Привіт», - нарешті видавити з себе я, - «Впізнав...», видаючи посмішку. «Лінко, ти стала така... ти так схожа на Анджеліна Джолі», здивувався Костя, -Тільки в тебе очі інші» - додав він. «Спасибі», опустила я очі і повернулась було піти. «Лін, я тут недавно приїхав, хочу зустрітися з усіма. Ти прийдеш? »- Від цого питання чомусь закололо серце. «Я не можу, у мене справи», знову опустила я очі. «Ти додому? Давай подвезу. Тобі куди?»- Костя простягнув руку до мого пакета. Дивлячись у вир його бездонних карих очей, я не змогла відмовити, назвала адресу. Оговталась я лише опинившись в його красивому джипі. «Як же давно ми не бачилися. Як поживає? Вчишся? Працюєш? »- Запитав він, включаючи запалювання. «Закінчила навчання, відпочину трохи, і буду шукати роботу», зітхнула я, «А ти?». «А я буду працювати тут в адвокатській конторі. Дядя обіцяв пристроїти. Подивимося, що з цього вийде »- посміхнувся мій водій. «А чому саме тут, а не в столиці?», Здивувалася я. «Колишня дружина», хмикнув Костя... «А ти заміжня?», Глянув він на мою праву руку. «Ні», зітхнула я. «Ну ось... приїхали...», як-то сумно сказав він. «Спасибі, була рада тебе бачити», кинула я і потягнулася відкривати дверцята. Костя вибіг з машини, відкрив мені двері і подав руку. «Господи, що я роблю, хоч би ніхто з сусідів не бачив» - пронеслося в моїй голові, «хоча тільки друга година, ніхто раніше чотирьох не повернеться». «Ти тут живеш?» - Глянув на нашу стареньку п'ятиповерхівку Костя. «Живу ... тимчасово», чомусь почервоніла я. На мить мені раптом стало соромно того, що я живу в старенькій п'ятиповерхівці, ніхто мене не возить на машині додому, ніхто не подає руку, не відкриває переді мною двері, від Толіка не пахне таким парфюмом, але все-таки я видавити з себе усмішку - «Спасибі». «Я сподіваюся, ми ще побачимось, але тільки не в моїй конторі», посміхнувся Костя, сунув мені в руку свою візиту, сів в машину і поїхав. Я ще цілий вечір чула його запах...

Зрада

А наступного дня трапилось щось неймовірне. Прямо таки випадок зі старого анекдоту.Я нарешті-таки домоглася дозволу Толіка відпочити на вихідних у одногрупніци в селищі. Нас запрошували обох, але Толик при слові «селище» зкривився, взяв з мене обіцянку не «шляться ночами там» - відпустив до подруги. Я встала дуже рано, приготувала сніданок, чмокнула сплячого Толіка в лоб, дійшла до зупинки разом зі свекрухою, яка зібралася в цей день в поліклініку, посадила її в один автобус а сама сіла в другий, і поїхала на вокзал. Той день явно був не мій, тому що ледве доїхав до вокзалу сонячне небо затягли хмари і хлинув сильний дощ. Люди почали буквально випадати з автобуса: хтось запасливий відкривав зонт, кто-то накрив голову пакетом, мене штовхнув якийсь дебелий чолов'яга, що прикрив голову валізою. Я ледь встигла добігти до платформи, як електричка поїхала прямо з-під мого носа. Топнув ногою я повернулась було до будівлі вокзалу, але раптом відчула як хтось сильно смикнув мене за руку, і ледве не впав в калюжу я зрозуміла, що вирвали мою сумку. Це був циганенок, що з моєю сумкою примудрився застрибнути у від'їжджаючу електричку. На щастя, у сумці нічого цінного не було, хіба що дорога помада, яку мені подарували подруги на 8 березня (Толік в цей жіночий день обмежився коробочкою цукерок, причому не дорогих). Гаманець виявився у мене в кишені і це головне. Засмутившись, я вирішила поїхати додому, висушитися і подзвонити ще одній одногрупніці, щоб вона, коли буде їхати в селище на своїй машині, захопила й мене. Ну, не вийшло з'явитися першою, так хоч сухою приїду, подумала я і вирушила додому. А вдома сталося як раз те неймовірне, у поганому сенсі цбого слова, таке, що я не могла собі уявити. Так банально ... Приходжу я додому і застаю чоловіка з подругою... Від побаченого я відкрила рот... Всю картину я описати вже і не зможу, я була шокована, але скажу тільки, що я і не знала, що люди можуть бути такими збоченцями. Але найцікавішими були незадоволені погляди парочки, у неї - хитрі, у нього злі. «Лінка!...», - зло кинув він, але я не стала слухати (тембільше що таким тоном пробачення не просять), повернулася і кинулась на вулицю. Сіла на лавочку і заревіла. Мені було боляче і прикро. Толик і Свєтка... хто б міг подумати, що я на другому курсі, допомагаючи по навчанню сусідці, яка була молодше на 8 років, прігрію змію... Я почала прокручувати в голові день мого знайомства з сусідського «бідною дівчинкою, у якої мати сидить за крадіжку, яку виховала бабуся», за словами свекрухи... Це вона нас познайомила... Свекруха жаліла дівчину і віддавала мої старі речі їй, запрошувала її до нас на свята «щоб та не вляпатися в погану компанію», і віддала мого... мого... хлопця? Чоловіка? Коханого?... я ніяк подумки не могла закінчити речення... З роздумів мене вивів сигнал машини. Я підняла голову й побачила, як на ганок вийшов Толік, в одних джинсах, і Костя вийшов - з машини. «Лінк, йдемо додому, застудишся!», - здригнувся Толік. Я подивилась на наше вікно, з якого курила Свєтка, потім на вз'єрошенного Толіка, що стояв під козирком під'їзду, на мокрого, Костю, який йшов до мене з ковдрою, встала, набрала повітря, процеділа «Та пішов ти», і пішла на зустріч Кості. «Бідолашна, пішли в машину», - сказав Костя і повів мене до машини. «Твій новий хахаль?!? Повія! » - Почула я позаду. «Хочеш, я дам йому по пиці?», - Запитав Костя, закриваючи за мною двері. «Ні», - посміхнулася я. «Забери мене звідси, швидше». «Це хто?», - Подивився в дзеркало дальшого виду Костя на під'їзд. «Та так, ніхто» - прошепотіла я, і закуталася глибше у ковдру. «Куди їдемо?», - Повернувся до мене Костя. «У світле майбутнє», посміхнулася я. «Тоді поїхали до мене, - посміхнувся у відповідь Костя, тебе висушимо».«Так вези хоч на край світу», - я опустила очі, ховаючи сльози радості.

Мрії збуваються

Коли ми під'їхали до шикарної новобудывлі, і я ахнула: «Ти тут живеш?». «Поправка, МИ тут живемо», - відповів Костя, дивлячись мені в очі. «Але...», - почала було я. «Тобі не куди йти, я знаю. Поживи поки у мене », - подивився на мене Костя, Поки не знайдеш собі нове житло». «Ну не знаю, чи сподобається мені у тебе», - посміхнулася я. «Ходімо, побачиш» - відповів Костя і вийшов з машини. Відкрив мені двері, подав руку, відкрив переді мною двері під'їзду, і ми піднялися на другий поверх. Увійшовши в квартиру, я знову ахнула. Вона була ідеальною. Вона була такою затишній, такою милою... «Подобається?», - Посміхнувся Костя. «Ти сам тут живеш?», спитала я, розглядаючи кухню. «Нєа, - відповів Костя, - сік будеш?». «Краще гарячої кави... якщо можна», - відповіла розчаровано я, думаючи, як же він може мені пропонувати житло, якщо живе не один. «Давай іди наберай гарячу ванну, а то застудишся», - розпорядився Костя, забираючи в мене мокру ковдру. «Угу», відповіла я і поплелась у ванну. У ванній я побачила фен, масажку, і кілька баночок з піною для ванни, сіллю, усілякими лосьйонами... Ще раз зітхнувши і позаздривши власниці цих чудових предметів, я відкрила кран, і сіла на бортик красивою ванни, розглядаючи кафель на стінах. «Візьми», з'явився Костя і простягнув мені гарний великий рушник... «Там баночки усілякі... візьмеш, якщо треба... ну там, піну або сіль або що ти там любиш». «Це від колишньої дружини залишилося?», - Вирішила уточнити я. «Ні, що ти ... вона тут не була ... це все нове», зніяковів Костя, - Я напевно не то ... Ти напевно таке не любиш ... ». «Я просто думаю, що господиня образиться», встала я, виштовхали Костю з ванни і закрила двері. Але замку у двері не виявилося, тому Костя відкрив двері і увійшов знову. Я хотіла було його виштовхнути вдруге і обуритися відсутністю навіть самого простенького крючочка, але Костя усадив мене знову на край ванни і сказав: «Ладно... взагалі-то, я хотів зробити це не так... как що це по-іншому вийшло... Стій, дай я скажу.... Ліна... Ангеліна... я... господиня цих баночок - ти. Хазяйка цієї квартири теж ти. І живу я тут не сам, тому, що тепер я живу тут з самою прекрасною дівчиною на планеті - з тобою. Я люблю тебе. Я не можу без тебе жити, я був таким дурнем ... Пам'ятаєш, як ти мені написала про своє кохання до мене, ну тоді, по смс? Я був придурком, пробач, що не відповів тобі взаємністю, я просто не розумію, як я міг бути таким сліпим і дурним. Знаєш, хоч вір хоч не вір, але одного разу я потрапив в аварію... Я був у комі 2 дні, і я почув твій голос... Тепер я знаю, що це був саме ТВІЙ голос, розумієш?... Але тоді я цього не розумів, ми перестали спілкуватися і взагалі... Тож, опритомнів я іншою людиною ... Одружився з медсестрою, яка мене доглядала, зробив найбільшу дурість, але справа не в цьому... Справа в тому, ти мені снилась щоночі... Але ж я, дурень, думав, що мені сниться Джолі, ну, актриса... з крилами за спиною... розумієш... ти так на неї схожа... А потім я побачив у когось твоє фото, я вже не пам'ятаю в кого, і відразу все зрозумів. Це ти мене врятувала тоді. Я розлучився з дружиною, я все кинув там і приїхав сюди за тобою. Я зробив у цій квартирі ремонт, я так сподівався, що вона тобі сподобається....» « Вона ідеальна... »- прошепотіла я, але Костя привлав до моїх губ палець і продовжував « Я накупив всіляких баночок, щоб тобі було зручно... я... але коли я дізнався, що ти живеш з іншим, я... я думав, ти його любиш і боявся... я не знав як... Він негідник, Ліна... а я тебе люблю ... я буду носити тебе на руках, буду будити тебе поцілунками, я обіцяю зробити тебе щасливою.... Я все зроблю заради тебе, тільки побудь зі мною, хоча б трошечки... Знаю, я тоді зробив тобі боляче і ти пробач мене за це, я не хотів ... Але тепер я тут і, можливо, ти зможеш знову... мене полюбити... » . «Я... я не знаю, що сказати...», - відповіла я, відчуваючи як по щокам течуть сльози. «Просто скажи так», - прошепотів Костя, стаючи на одне коліно і простягаючи мені обручку... Приголомшена, я не знала, що сказати ... я не могла повірити, що це відбувається саме зі мною... «А можна мені 15 хвилин?... Мені треба подумат ... я так не можу відразу... », - запитала я. «Звичайно ... я розумію... на тебе стільки всього навалілось... я не так хотів... я піду...», - Костя поклав коробочку з обручкою на поличку над умивальником і вийшов.
Лежачи в гарячій ванні, я не могла повірити в почуте і думала про те, що невже земля, все таки кругла, і невже дійсно все, що не робиться - до кращого. Я перекручивала слова Кості в голові, розглядаючи гарну обручку... Аварія, он что-то говорив про аварію! Чертихнувшись про себе, я вилізла з ванни і влізла в Костін халат. Я застала його на кухні, де пахло кавою, а на столі лежав величезний букет білих троянд. «Це тобі ...», - протясгнув мені букет Костя. «Мої улюблені...» - прошепотіла я. «Ти що-то говорив про аварію... - запитала я ставлячи квіти у вазу на столі, - А коли вона була?». «13 грудня, 2 роки назад»... Я чуть не перевернула вазу - «Саме в цей день загинули мої батьки ...». «Саме в цей день ти з'явилась до мене янголом-охоронцем», - взяв мене за руку Костя. «Так ...», - прошептала я, дивлячись Кості в очі, - ТАК ». «Мій ангел, - обняв мене Костя, - Я тебе люблю».«І я тебе люблю» - посміхнулася я у відповідь...

20.01.09


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Четвер, 22.01.2009, 21:53 | Сообщение # 2
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
WOW. Яка Ви талановита дівчина... surprised

К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: П`ятниця, 23.01.2009, 10:59 | Сообщение # 3
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
WOW. Яка Ви талановита дівчина... surprised

та що ви... shy Дякую smile


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: П`ятниця, 23.01.2009, 22:26 | Сообщение # 4
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Давайте ще, дуже цікаво. smile

К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Вівторок, 03.02.2009, 20:56 | Сообщение # 5
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
Давайте ще, дуже цікаво. smile

ось ще, правда російською:

Марина

- Когда я вырасту – стану бандитом, - сказал шестилетний Олежка, сидя на краю песочницы с закадычным другом Виталькой, наблюдая за его белокурой младшей сестрой, которая лепила пасочки из песка, и что-то лепетала себе под нос. - А когда я вырасту – я стану министром и закрою магазины, в которых продают маленьких девочек, буркнул его товарищ, и принялся топтать ногой новоявленные паски. - А когда я выласту, у меня будет муз, и он тебя будет ставить в угол!


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
YarinaДата: Понеділок, 09.02.2009, 11:47 | Сообщение # 6
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 1
Статус: Offline
Дуже цікаво happy
 
lelchaДата: Вівторок, 07.04.2009, 11:38 | Сообщение # 7
NEW
Група: Форумчанка
Репутація: 0
Статус: Offline
Вот старенький диван....Скорее к тебе добраться....Она легла, повернулась, скрип, скрип. Взгляд вверх, невидящие глаза, медленно спускающиеся на стены, окно. Она ви-дит, что штора вся в пыли, а за окном буйствует бурьян. Она оставила дом деда давно, да и сам дед его покинул, отойдя к Богу. Она так редко сюда приезжала, потому что была за-нята. Был муж, дети, родственники, домашние проблемы. Она всем должна угодить, быть приветливой, хозяйственной, безотказной.
Сейчас в её душе осталась лишь боль, отчаяние и давала ростки неудержимая нена-висть. Она чувствовала себя выброшенной – она стала ненужной и использованной ве-щью, у которой исчерпался свой полезный ресурс. Она с болью вспомнила своего мужа…. Бывшего. Она ради него отказалась от карьеры, а ведь она с красным дипломом окончила фармуниверситет, и ей пророчили успешную карьеру фармацевта. Но она выбрала его. Она отдалась своей любви к нему вся без остатка! Для неё существовал только он, его же-лания, его дело, его глаза, в глубине которых она тонула; его руки, прикосновение кото-рых сводило её с ума; его голос, который так сладостно звучит до сих пор в её ушах. Зву-чит так, что хочется их заткнуть, вырвать, вообще ничего не слышать!
Она закрыла глаза, погрузилась как бы в дрёму и перед её глазами поплыла вся её предыдущая жизнь – свадьба, она переполнена счастьем и радостью, ей все нипочем – она вся любовь, которую не омрачить ни ворчанием деда, ни бедностью и трудностями! Она готова бороться, трудиться, страдать и ЛЮБИТЬ! И начался его строительный бизнес, были взлеты и падения, она освоила и бухгалтерию, и штукатурку и кладку. Это их совме-стное дело! Жена должна всегда помогать мужу! И не важно, что раствор очень тяжело мешать, зато бухгалтерия, почти как фармация – здесь нужна точность! И твердость и сильная уверенность в том, что у него все получится! У них все получится! Упорный труд и стремление сделали свое дело – у них получилось! Потом она родила ему троих сыно-вей. Он так был счастлив. Было сначала трудно, но она сильная, она верит в него, она его очень любит.
Их бизнес вырос – теперь это солидная строительная компания, сыновья тоже вы-росли – они - крепкая надежда и оплот для своего отца, и радость для неё. Только она со-старилась, незаметно…. А потом в его жизни, которая была посвящена ей, сыновьям и стройке появилась – она, другая. Каролина – топ-модель, её красота просто завораживала и околдовывала – Каролина сама нежность, сексуальность и очарование…..
И всё…… он был сам не свой, страсть к Каролине сжигала его, изнуряла и полно-стью поглотила. Она физически ощутила это, и стало понятно, что теперь она лишняя. Она понимала, что эту роковую страсть она должна пережить, а он должен ею перегореть, она запаслась терпением и относилась к этому, как к болезни, которая должна пройти и наступить выздоровление. Но Каролина затеяла свою игру, она сыграла свою партию, на-правив его безумную страсть, его страстное желание в свое русло – стать законной женой, законной хозяйкой и распоряжаться всем! Она думала, что он на это не пойдет, что она значит для него больше, чем страсть к Каролине. Но он выбрал не её, сказал: «Ты мне больше не нужна, ты лишняя, уходи». Она смотрела ему в глаза и не верила, она упала без сил ему в ноги, а он просто переступил через неё. Это был конец, здесь не место истери-кам, отчаянным попыткам что-то изменить. Одночасье весь её мир пал.
Как она добралась сюда в дедову хату, она не помнит, как будто какие-то неведо-мые силы привели её сюда – раненного, еле живого, затравленного зверька. Твоя история не нова, миллионы прошли через это, еще миллионы это переживут, и ты должна через это пройти – говорил разум. Жизнь кончена, больше нет ни смысла, ни радости, ни сча-стья – говорило израненное сердце. Она чувствовала как, то силы, то разум покидали её бренное тело. И вот она в полузабытьи бредет по краю пропасти, один шаг и она летит вниз, но она не летит? Кто-то её схватил за руку и очень крепко держит, ноги над пропа-стью, но её упорно тянут вверх. «С тобой будет все хорошо, хорошо, хорошо» - голос, она знает его – Дед! Значит я умерла? «Нет, ты будешь жить, я тебе помогу, я тебе открою одну тайну, смотри, запоминай и учись». И так перед нею открылась дедова тайна – его познания знахаря. Боль утихла и прошла ненависть, это место заняло учение, она нашла старые дедовы записи, тетради, журналы – и жизнь её наполнилась совсем другим смыс-лом. С каждым днем она становилась сильнее, с каждым днем росли её познания, откры-вались, где-то на уровне инстинкта, зова крови её способности. Потихоньку о ней даже пошла молва, и даже стали появляться люди за травами, настоями, советами. Её жизнь в корне изменилась, она не гналась за богатством, удовольствием и призрачной любовью. Условия жизни её были просты и всё время, и все помыслы были занятии травами. От прошлой жизни не осталось и следа, единственное, что её связывало, это дети, её сыноч-ки. Но было удивительно, стоит ей только заскучать или их просто вспомнить, или у них были проблемы, как ночью они обязательно ей снились. Она знала о них все, они с ней делились, она давала им советы и иногда просто их поддерживала. Это было какое-то чу-до, телепатическая связь. Эти сны всегда ей были приятны и согревали душу и наполняли еще большим рвением осваивать таинство трав.
Но однажды, был сон, который вывел её из состояния равновесия и блаженства, её приснился он, он лежал беспомощный и звал её «Помоги мне, спаси меня, приди ко мне». Сомнение и тревога поселилась в её сердце, на следующую ночь она легла спать с вопро-сом – впервые за эти годы она спросила своих сыночков об отце, и получила ответ – «Па-па присмерти, все очень плохо, мама приезжай». Она сорвалась, и примчалась – она знала куда идти. Она прошла через все больничные посты, и она увидела его. На него жалко бы-ло смотреть, перед нею был ужасный сморщенный и бледный старичок. Пришли сыночки, они сказали, что вот отец как-то стал угасать, и вот он такой. Она посмотрела на препара-ты, она проанализировала его лекарства – «дети папу, кто-то сознательно убивает». Ей не поверили – кому это нужно, «А Каролина?». Вокруг все и врачи, и друзья и коллеги были очарованы Каролиной, папа даже написал на неё завещание, он так её любит и так ей до-веряет. Она никому ничего не могла доказать, для всех виновницей и завистницей была она. «Сыночки, я знаю, как спасти отца, отдайте его мне, и знайте, что вам надо защи-щаться самим». Она понимала, что сейчас на одну чашу весов положена очаровашка и душка Каролина, а на другую – доверие к ней. Она смогла тайком дать отцу отвара, он немного пришел в себя «Любимая, я знаю, что это Каролина, давай быстрее нотариуса, переоформлять завещание и все бумаги, забери меня». Дети поддержали её и тайком от Каролины вывезли отца к ней.
Потом длились долгие месяцы борьбы – она отвоевывала его у смерти, а сыночки испытали все тяжести борьбы с разъяренной тигрицей «душкой» Каролиной. Всем было очень тяжело, были и бессонные ночи, и отчаяние и боль, и встречи с юристами, и суды сыночков с Каролиной. Но вот появилась маленькая надежда, перелом, и он пошел на по-правку. Суды закончились, потому что доказательства вины Каролины были уж сильно очевидные. Светило солнце и казалось, что весь мир вокруг наполняется радостью и све-том. Он ходил и осматривал её хозяйство –”Да мать, ты неплохо здесь все обустроила, да-же жаль такое хозяйство будет оставлять». В душе она была спокойна, она радовалась, что вытянула его, радовалась за детей, что все благополучно закончилось. И тут он говорит такое, неужели он думает, что я здесь все брошу, и опять побегу за ним, после всего, что произошло? Она распахнула дверь – «Ты свободен, здоров и больше не нуждаешься во мне, иди домой, к себе, и живи дальше, как подскажет тебе твое сердце. Я не пойду за то-бой, я не буду с тобой. Я любила тебя, ты был моей жизнью, и ты все растоптал. Теперь у меня другая жизнь, другой смысл и тут нет места тебе. Я уже давно простила тебя, и жизнь тебя наказала, поэтому сейчас нет смысла что-то начинать, или продолжать. Каж-дый выбрал свой путь и следует ему, меня нет теперь в твоей жизни, да и моя жизнь при-надлежит уже не тебе, а моим травам. Уходи!»
Он медленно брел по селу, в его голове не укладывалась: «Как она могла меня про-гнать, я же просил у неё прощение, у нас же дети, и вообще, сколько мы прожили вместе! И я в ней нуждаюсь. Или она так хочет меня наказать? Она же говорит, что простила, или мало моих мучений?» Отчаянье или какая-то сила привела его в деревенскую церквушку, он зашел, закрыл глаза, поднял голову к небу и начал как-то неистово про себя молиться, он просил прощенья, обещал исправиться, быть хорошим, просил ответа, как быть даль-ше. Он открыл глаза: «Хм. Какие трещинки нехорошие на куполе, так стеночка покоси-лась, он там крыша подтекает». Строитель есть строитель…… «Стоп! Так, несмотря на последние передряги, из бизнеса можно будет взять денег, в городе сыночки справятся сами, благо я, как и все, сделал их на совесть! Сначала можно будет заняться ремонтом церквушки, тут она меня не достанет и не сможет прогнать! Потом ну чуть-чуть надо де-дову хату подремонтировать, стены там бутовые, еще века простоят, а вот крышей надо заняться – все для блага её травушек. А там и домик построить можно, там возле ручья местечко неплохое, думаю после восстановление церквушки с местными договорюсь. А там сыночки внучков притащат, так нужно им поставить обязательное условие – бизнес не дам, пока внуков не будет, пускай шевелятся, а то т….ют жен безрезультативно. Так вот младенцами её обслюнявим, общественным мнением придавим, так что она никуда она от меня не денется! Так уж и быть с твоими травками я смирюсь, занимайся ими, если тебе так нравиться, нашему счастью это не помешает! Дорогая – жили они долго и счастливо – это про нас!» И твердой походкой абсолютно уверенного и целеустремленного человека он пошёл всё это реализовывать.
 
_Олександр_Дата: Понеділок, 04.06.2012, 21:24 | Сообщение # 8
NEW
Група: Обожнювач блондинок
Країна: Україна
Репутація: 0
Статус: Offline
Люблю читати прозу. Сам ще нічого цікавого не написав ))) Дуже багато гарної прози можна почитати на сторінках літературного журналу "Дніпро". Думаю що кожен може знайти для себе щось цікаве.
 
Форум » КУЛЬТУРА » Література » Проза (тільки власні твори)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів