Субота, 24.10.2020, 13:56
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьСтать майбутньої дитини - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Плануємо та чекаємо дитину » Стать майбутньої дитини
Стать майбутньої дитини
milagrosДата: Субота, 06.09.2008, 18:16 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Принцип, за яким формується та чи інша стать вашої дитини. Як запрограмувати стать дитини - найпоширеніші гіпотези та способи.

Стать майбутньої дитини

Цілком природно бажання мати дитину тієї або іншої статі. Проте питання чи можна запрограмувати стать дитини до його народження до цих пір залишається актуальним.

Стать дитини залежить від чоловіка. Насправді, будь-яка яйцеклітина несе в собі тільки Х-хромосоми і ніколи не містить Y-хромосом. Чоловіча ж статева клітка, навпаки, містить різні хромосоми: Х і У. Прі діленні хромосом під час підготовки до запліднення одна частина сперматозоїдів отримає по 22 звичайних хромосоми + одну У-хромосому. Таким чином, сперматозоїди неоднакові: крім 22 звичайних хромосом в кожному з них є або Х-хромосома, або У-хромосома. Якщо яйцеклітина (22+X) буде запліднена сперматозоїдом, що містить Х-хромосому (22+Х), зародок з хромосомним набором вийде 44+ ХХ; це означає, що народиться дівчинка. Якщо ж яйцеклітина буде запліднена сперматозоїдом, що несе Y-хромосому, то народиться дитина з хромосомним набором 44 + XY, тобто хлопчик.

От чому саме статева хромосома сперматозоїда, що запліднив, визначає стать дитини. Якби яйцеклітина запліднилася такою ж яйцеклітиною (що абсолютно неможливо), народжувалися б тільки дівчатка. Хоча є сім'ї, де народжуються тільки хлопчики або тільки дівчатка.

Відразу після проникнення сперматозоїда в яйцеклітину ядра починають зближуватися. Тонка мембрана, що оточує набір хромосом, лопається в тій і іншій клітці. Ядра кліток наближаються один до одного впритул і зливаються в одне ядро: цей момент неможливо уловити. В результаті злиття ядер яйцеклітина перетворюється на людське яйце (зародок), з величезним потенціалом і новим генетичним багажем.

За часів античності вважалося, що хлопчики походять з лівого яєчка, а дівчатка - з правого. Тому для зачаття бажаного потомства рекомендувалися різні акробатичні пози і навіть радили пожертвувати одним яєчком. Згідно народним повір’ям, стать майбутньої дитини можуть передбачити небо і зірки. У давнину, наприклад, вірили, що якщо в перших 3 дні після пологів місяць зміниться, то наступна дитина буде протилежної статі. Стать дитини намагалися визначити також, виходячи з положення місяця в певному знаку зодіаку у момент запліднення.

Інші часи, інші методики. Тепер деякі вважають, що визначити стать дитини можна на підставі того, який проміжок часу розділяв момент сексуальної близькості і момент овуляції. Інші для народження дитини певної статі пропонують спеціальний режим харчування. Але давайте з самого початку внесемо ясність: жоден з цих методів не підтверджений серйозними науковими даними.

Перша гіпотеза: момент овуляції

Відомо, що сперматозоїди, що містять Y-хромосому, просуваються з більшою швидкістю по жіночих статевих шляхах, ніж сперматозоїди з Х-хромосомой. Деякі роблять з цього висновок про те, що при збігу моменту сексуальної близькості з овуляцією, першими досягнуть яйцеклітини і запліднять її сперматозоїдів з У-хромосомою, тобто утворюється чоловічий зародок. І навпаки, якщо овуляція відбулася через 2 дні після статевого акту, до місця зустрічі з яйцеклітиною прибудуть сперматозоїди з Y-хромосомой, у цьому випадку народиться дівчинка.

Друга гіпотеза: інтенсивність сексуальних відносин

Існує думка, що чим частіше виникає сексуальна близькість, тим більше шансів народити хлопчика. Цьому нібито сприяє інтенсивність оргазму у жінки, оскільки скорочення матки прискорюють рух сперматозоїдів, що несуть Y-хромосому. Нарешті, висока кислотність вагінального вмісту сприятлива для сперматозоїдів з Х-хромосомою, а низька − для сперматозоїдів з Y-хромосомою. Кращим же рецептом для того, щоб народився хлопчик вважається наступний: момент сексуального контакту повинен бути максимально наближений до овуляції, а безпосередньо перед ним рекомендується прийняти сидячу ванну і за допомогою спринцювання окропити піхву теплою водою з розчиненим в ній гідрокарбонатом натрію, тобто харчовою содою.
Якщо ви хочете дівчинку, поступайте навпаки. Рекомендується сексуальна близькість за 3 - 4 дні до овуляції, відносно часті сексуальні контакти в попередні дні, відсутність оргазму у жінки, вагінальне спринцювання теплою водою з додаванням звичайного столового оцту! Усі ці рекомендації позбавляють чарівності любовний акт. Крім того, вони не підтверджені наукою. Завжди залишається один шанс з двох, оскільки не дивлячись ні на що, природа створює стільки ж хлопчиків, скільки і дівчаток!

Третя гіпотеза: особливий режим харчування

Виявилось, що у деяких піддослідних тварин є залежність між кислотністю середовища, у якому плавають гамети і статтю майбутньої дитини. Теоретично встановлено, що натрій та калій сприяють сперматозоїдові, що несе Y-хромосому, а кальцій і магній, навпаки, стимулюють утворення жіночого зародка. Був розроблений спеціальний режим харчування для людини, яка хоче спланувати стать майбутньої дитини. Прихильники цієї методики рекомендують жінці неухильно дотримуватися наказаного режиму харчування протягом 3 місяців до зачаття. Якщо ви один раз порушите заборону, усі зусилля пропадуть дарма! Такий режим дуже складний. Крім того, не завжди наступає вагітність після закінчення періоду особливого харчування, і його, можливо, доведеться продовжити. Слід врахувати так само, що така дієта абсолютно незбалансована і тому категорично протипоказана майбутній матері. Судіть самі: не дозволені молоко, яйця, сир, свіжі фрукти, якщо ви хочете хлопчика! Ефективність же методу низька, він часто не виправдовує очікувань подружніх пар, які на це вирішуються.

Четверта гіпотеза: селекція сперматозоїда

Найбільш перспективним з напрямів, що представляють можливість вибору статі дитини ще до зачаття, є селекція сперматозоїдів. Але ефективність цієї широко розрекламованої засобами масової інформації методики, ще не доведена. Проте, цілком можливо, що скоро ми навчимося користуватися генетичними зондами, і вибір можна буде зробити безпомилково.
Але не можна закривати очі на етичну сторону питання: чи допустиме застосування цих методик просто за бажанням батьків або необхідний медичний дозвіл? Над цим питанням сьогодні роздумують учені у всьому світі.


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Плануємо та чекаємо дитину » Стать майбутньої дитини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2020 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів