Субота, 24.10.2020, 14:19
Перший портал білявок!
Вітаю Вас ГістьНезапланована вагітність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Плануємо та чекаємо дитину » Незапланована вагітність
Незапланована вагітність
milagrosДата: Субота, 06.09.2008, 18:18 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Незапланована вагітність неочікувана не тільки своєю «раптовістю». Дуже часто, не знаючи про те, що вагітність вже наступила, жінки вживають алкоголь, приймають ліки, палять, роблять рентген. Загалом, ведуть спосіб життя невідповідний вагітному стану організму. А місячні все не починаються. І коли, зробивши тест на вагітність, жінка усвідомлює, що вагітна, то тут же починає з жахом згадувати всі випиті чарки і прийняті пігулки. Природно, що перше питання лікарю буде таким «А не чи нашкодило це моїй дитині?»
Перше, що хочеться зробити – це заспокоїти вагітну. Проте, 100% гарантії, що дитина буде абсолютно здорова, жоден лікар дати не зможе. Навіть якщо жінка не пила і не палила ніколи в житті. Але вірогідність того, що з дитиною все нормально, дійсно велика.
Річ у тому, що приблизно перші 10 днів життя зародок ще не прикріплявся до стінки матки і не приєднався до кровообігу матері. Тому ті шкідливі речовини, які потрапляють в кров матері, до дитини не поступають. Остаточна імплантація плодового яйця відбувається до кінця другого тижня вагітності, якщо вважати від терміну зачаття. Цей час якраз співпадає з першими днями затримки менструації і встановленням факту вагітності. Як правило, після цього жінка прагне вести здоровий спосіб життя.
А як же бути з рентгеном, зачаттям в сильно нетверезому вигляді і іншими небезпеками, ніяк не пов'язаними з кровообігом матері і плоду? В цьому випадку доведеться покластися на матінку-природу. Адже на такому ранньому терміні працює закон природи під назвою «Все або нічого». Іншими словами, якщо на зародок вчинено шкідливий вплив і в його розвитку щось пішло не так, то вагітність уривається самостійно на ранньому терміні. Іноді жінка може і не здогадуватися про те, що вона була вагітна. Просто місячні приходять на пару днів пізніше, трохи хворобливіші і рясніші.
А якщо вагітність протікає нормально, загрози викидня немає, то, швидше за все, з дитиною все добре.
Проте, якщо питання про здоров'я дитини продовжує хвилювати молоду маму і її лікаря, то в 12 тижнів потрібно зробити докладне ультразвукове дослідження. А також здати спеціальний аналіз крові, так званий, «потрійний тест». Цей аналіз оцінює рівень трьох гормонів в крові -альфа-фетопротеїну, хоріоніченого гонадотропіну і естріолу. По рівню цих гормонів визначається вірогідність природжених патологій у майбутньої дитини.

Якщо вагітність наступила "раптом"

Перед здачею цього аналізу вагітній жінці потрібно набратися сил і терпіння. Оскільки цілком імовірно, що цей аналіз доведеться здавати не один раз, а два або навіть три. Річ у тому, що концентрація даних гормонів в крові залежить від безлічі різних причин, тому дуже багато помилкових результатів цього тесту.
За наслідками тесту і УЗД лікар оцінює вірогідність відхилень в розвитку дитини. Якщо відхилення виявлені, то ще не пізно зробити аборт. Але якщо для вагітної аборт є неприйнятним, то деякі лікарі взагалі не радять робити «потрійний тест». Навіщо витрачати стільки нервів при очікуванні результатів, перездачі аналізу, якщо жінка все одно настроєна народжувати цю дитину? А якщо раптом виявляться відхилення, то вагітній доведеться ходити залишок вагітності з украй обтяжливими відчуттями. Адже краще провести цей час без зайвих стресів і неприємних думок.
Але, швидше за все, з малюком все гаразд. А надалі, дотримуючись рекомендації лікаря, ведучи здоровий спосіб життя, правильно харчуючись, молода мама забезпечить своїй майбутній дитині «здоровий» старт. Навіть, не дивлячись на те, що спосіб життя в перші тижні вагітності був не зовсім «вагітний».


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
Форум » КОХАННЯ, СТОСУНКИ, РОДИНА » Плануємо та чекаємо дитину » Незапланована вагітність
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2020 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів