П`ятниця, 29.03.2024, 14:23
Перший портал білявок!
Вітаю Вас Гість



Чоловічі парфуми - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Парфуми » Чоловічі парфуми
Чоловічі парфуми
milagrosДата: Понеділок, 22.12.2008, 11:57 | Сообщение # 1
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Ось у Орі всі чоловічі парфуми якісь солодкі. Брали ми Ембрейс, він на жіночій схожий. А от Еседент там більш-менш, нам подобається.
Нещодавна взяла чоловікові Діор - єнерджі - теж така прикольна водичка.
Але більше мені подобалась Фул спід у Ейвоні, але її зняли. Цікаво, чому wacko


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Четвер, 22.01.2009, 11:00 | Сообщение # 2
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
Ось у Орі всі чоловічі парфуми якісь солодкі. Брали ми Ембрейс, він на жіночій схожий. А от Еседент там більш-менш, нам подобається. Нещодавна взяла чоловікові Діор - єнерджі - теж така прикольна водичка. Але більше мені подобалась Фул спід у Ейвоні, але її зняли. Цікаво, чому

Або цей парфум подобався дуже не багатьом людям, або закінчились інгредієнти для парфумованої композиції, яка необхідна для цього парфуму. А взагалі-то, за статистикою щорічно парфумерні концерни викидають на ринок близько 400 нових ароматів. Дев’ять десятих із них знімається з виробництва через рік.
А які сировинні компанії постачають парфумовані композиції для AVON? І де потім ці парфуми виробляються в Україні?


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Четвер, 22.01.2009, 13:39 | Сообщение # 3
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
І де потім ці парфуми виробляються в Україні?

на скільки я знаю ні у Єйвоні ні в Орі в Україні нічого не виробляють.


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: Четвер, 22.01.2009, 19:09 | Сообщение # 4
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
І де потім ці парфуми виробляються в Україні? на скільки я знаю ні у Єйвоні ні в Орі в Україні нічого не виробляють.

Я чула, що це не так, але це чутки, тому поширювати їх за морально-етичним кодексом незалежного консультанта іншої компанії не маю права... cool


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
milagrosДата: Четвер, 22.01.2009, 21:27 | Сообщение # 5
Admin
Група: Господиня сайту
Країна: Україна
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Soleil)
Quote (milagros)
І де потім ці парфуми виробляються в Україні? на скільки я знаю ні у Єйвоні ні в Орі в Україні нічого не виробляють.

Я чула, що це не так, але це чутки, тому поширювати їх за морально-етичним кодексом незалежного консультанта іншої компанії не маю права... cool

Отож бо й воно, що неетично не тільки як то кажуть "Гнати" на інші компанії, а ще й кричати, що, мовляв, "наша компанія найкраща, а все інше роблять у підвалах Росії, Туреччини, Китаю, Одеси" )))) Я не знаю, чи дійсно воно робиться скажімо у Швеціі, бо я сама там ніколи не була. От коли побуваю - тоді я буду кричати, що воно дійсно так і є. Я не фанатка, тож не буду нічого казати. Все воно гарне, особливо коли потрапить до рук продукт, який дійсно тобі підходить smile


Зарабатывайте вместе с UcoZ!

 
SoleilДата: П`ятниця, 23.01.2009, 21:37 | Сообщение # 6
COOL
Група: Форумчанка
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (milagros)
Отож бо й воно, що неетично не тільки як то кажуть "Гнати" на інші компанії, а ще й кричати, що, мовляв, "наша компанія найкраща, а все інше роблять у підвалах Росії, Туреччини, Китаю, Одеси" )))) Я не знаю, чи дійсно воно робиться скажімо у Швеціі, бо я сама там ніколи не була. От коли побуваю - тоді я буду кричати, що воно дійсно так і є. Я не фанатка, тож не буду нічого казати. Все воно гарне, особливо коли потрапить до рук продукт, який дійсно тобі підходить

"Кожний кулик своє болото хвалить", нічого дивного, але є межі, через які не можна переступати. Потрібен здоровий глузд, та розкриті очі. В наш час достатньо відвідати головні сайти цих компаній, які хвалять (не сайти незалежних консультантів), щоб зробити висновки для себе. Ось і все, дуже просто.


К счастью приводит не поиск счастья. Если искать его, сядешь и будешь сидеть, не зная, в какую сторону податься. Но вот ты трудишься не покладая рук, ты творишь, и в награду тебя делают счастливым.
Антуан де Сент-Экзюпери
 
Форум » КРАСА І ЗДОРОВ'Я » Парфуми » Чоловічі парфуми
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Перший портал білявок! © 2024 |
WMlink.ru - рекламный брокер Женский журнал Jane Каталог женских сайтов rate your site Рейтинг@Mail.ru Украинский портАл UcoZ Web Services Gougle.Ru Рейтинг Безкоштовний каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів